بازی Red Dead Revolver برای پلی استیشن 4 عرضه شد

پیش‌تر شایعاتی مبنی بر عرضه Red Dead Revolver بر روی کنسول PS4 شنیده می‌شد. حال این شایعات با آمدن این بازی به PlayStation Store حقیقت پیدا کرده است.

پیش تر شایعاتی مبنی بر عرضه Red Dead Revolver بر روی کنسول PS4 شنیده می شد. حال این شایعات با آمدن این بازی به PlayStation Store حقیقت پیدا کرده است.

بازی Red Dead Revolver اولین بار در سال 2004 برای پلتفرم های PlayStation 2 و Xbox عرضه شد. با اینکه بیش از یک دهه از عرضه اولیه Red Dead Revolver می گذرد، این بازی هنوز هم سرگرم کننده است.

در فروشگاه مجازی PlayStation Store، توضیحات زیر درباره بازی آمده است:

وسیع، پر پیچ و تاب و بی قانون. به عنوان مردی جوان، نتوانسته اید از کشته شدن خانواده خود توسط عده ای راهزن جلوگیری کنید. حال سال ها گذشته است و در حالی که هنوز در پیچ و تاب گذشته رمز آلود خود به سر می برید، در نقش یک جایزه بگیر، عدالت را در حق خلافکاران اجرا می کنید.باید قاتلان خانواده خود را پیدا کنید و از آن ها انتقام بگیرید.بازی Red Dead Revolver، یک سوم شخص آرکید با گانپلی دقیق است که داستان کلاسیکی از انتقام را روایت می کند.این بازی PS2 را با رزولوشن 1080p و قابلیت های جدید همچون تروفی ها، Shareplay، Remote Play، Activity Feed و همچنین پشتیبانی از Second Screen برای PS Vita یا PS App تجربه کنید.

بازی Red Dead Revolver را می توان پیش درآمد Red Dead Redemption دانست. عنوانی که مدتی است شایعات ساخت قسمت جدید آن به گوش می رسد اما هنوز هیچ چیز به طور رسمی معرفی نشده است.

منبع :

حال و تمییز از عربی (‌نگاه به گذشته )‌
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( دروس عمومی سوم دبیرستان)
دبیر : فرزاد قنبری