آکیولس پشتیبانی از گلکسی نوت 7 را متوقف کرد

انفجار گوشی‌های گلکسی نوت 7 در طی یک دو ماه اخیر، سر و صدای زیادی را در میان کاربران گوشی‌های هوشمند به وجود آورده و سامسونگ با جمع آوری این گوشی ها، نسخه‌های 'امن' این اسمارت فون را با اندکی تغییر رو

آکیولس پشتیبانی از گلکسی نوت 7 را متوقف کرد

انفجار گوشی های گلکسی نوت 7 در طی یک دو ماه اخیر، سر و صدای زیادی را در میان کاربران گوشی های هوشمند به وجود آورده و سامسونگ با جمع آوری این گوشی ها، نسخه های 'امن' این اسمارت فون را با اندکی تغییر روانه بازار کرد.

اما متاسفانه، نسخه های امن نیز ناامن شدند و انتشار خبرهایی مبنی بر انفجار دوباره این گوشی ها، سامسونگ را به اتخاذ بدترین تصمیم تاریخ خود یعنی متوقف کردن فروش این محصول در سراسر جهان سوق داد.

این موضوع باعث نگرانی برخی کمپانی ها از جمله آکیولس شد و این شرکت در بیانیه ای در وب سایت خود از توقف پشتیبانی هدست واقعیت مجازی گیر وی آر از گوشی های گلکسی نوت 7 خبر داد:

"اگر محتوایی را از طریق فروشگاه آکیولس به منظور استفاده بر روی گوشی گلکسی نوت 7 خریداری کرده اید، می توانید خرید خود را پس داده و مبلغ پرداختی را دریافت نمایید. شرکت آکیولس نهایت همکاری خود را با شما در این زمینه انجام خواهد داد. اطلاعات بیشتر در خصوص فرآیند پس دادن محتوا، متعاقباً اعلام خواهد شد."

در این وب سایت آمده است که عدم پشتیبانی از گلکسی نوت 7 تا زمانی که مشکلات به وجود آمده برای این گوشی وجود داشته باشد، ادامه خواهد داشت.

به هر حال، سامسونگ دیگر گلکسی نوت 7 را از خط تولید خود کنار زده و این تصمیم نه تنها به شهرت و اعتبار این کمپانی خدشه وارد خواهد کرد، بلکه خسارات مالی میلیاردی را نیز برای چشم بادامی ها به دنبال خواهد داشت.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب