پیشتازی اروپا در گرفتن میزبانی مسابقات جهانی دوچرخه سواری

کشورهای اروپایی موفق شدند اکثر میزبانی مسابقات جهانی رشته‌های مختلف دوچرخه سواری را در سال‌های آینده بر عهده بگیرند.

پیشتازی اروپا در گرفتن میزبانی مسابقات جهانی دوچرخه سواری

کشورهای اروپایی موفق شدند اکثر میزبانی مسابقات جهانی رشته‌های مختلف دوچرخه سواری را در سال های آینده بر عهده بگیرند.

به‌ گزارش ‌ایسنا، در حاشیه برگزاری مسابقات دوچرخه‌سواری جاده قهرمانی جهان که در دوحه قطر در حال برگزاری است، اتحادیه جهانی دوچرخه‌سواری در مورد  میزبانان مسابقات جهانی رشته‌های مختلف دوچرخه‌سواری برای سال‌های آینده تصمیم گیری کرد.

مسابقات جهانی جاده در سال 2017 به میزبانی نروژ برگزار خواهد شد و استرالیا نیز میزبان این رقابت‌ها در سال 2018 است. همچنین میزبانی مسابقات جهانی جاده در سال 2019 نیز به شهر یورکشایر انگلیس واگذار شد. دو سال پیش نیز شهر یورکشایر  یکی از مراحل توردوفرانس بود.

از دیگر تصمیماتی که در مورد واگذاری مسابقات جهانی در رشته‌های مختلف گرفته شد، می‌توان به میزبانی کانادا به عنوان میزبان مسابقات جهانی کوهستان 2019 اشاره کرد. برگزاری این رقابت‌ها در سال‌های 2019 و 2020 نیز به کشورهای بلژیک و آمریکا واگذار شد. مسابقات جهانی پیست در سال 2020 نیز در برلین آلمان برگزار می‌شود.

همچنین مسابقات جهانی پیست جوانان نیز در ورزشگاه مرکزی اتحادیه جهانی دوچرخه‌سواری که در سوییس قرار دارد، هر دو سال یک بار برگزار می‌شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب