همکاری هوآوی و لایکا به سطح بالاتری ارتقا یافت

لایکا برندی است که علاقمندان به حرفه عکاسی آن را برندی بسیار حرفه ای در این حوزه می‌دانند.

همکاری هوآوی و لایکا به سطح بالاتری ارتقا یافت

لایکا برندی است که علاقمندان به حرفه عکاسی آن را برندی بسیار حرفه ای در این حوزه می دانند. این کمپانی پیشتر نیز نام خود را در اختیار سایر تولیدکنندگان و برندها قرار داده بود. اوایل سال جاری میلادی نیز لایکا فناوری و نام خود را در اختیار هوآوی قرار داد که به تولید هوآوی P9 منجر شد، اسمارت فونی که از دوربینی با لنز دوال از کمپانی لایکا برخوردار است.
در آن زمان عده ای تصور کردند که لایکا نام و فناوری خود را در اختیار هوآوی قرار داده، اما بعدها مشخص شد که این دو کمپانی برای ساخت این دوربین خاص با یکدیگر همکاری داشته اند. در واقع به نظر می رسد که هوآوی و لایکا قصد دارند همکاری های خود را به سطحی بالاتر ارتقا دهند و در همین راستا اعلام کرده اند که یک مرکز تحقیقاتی مشترک راه اندازی خواهند کرد.
بنا بر گزارش ها، این مرکز تحقیقاتی با هدف بهبود و ارتقا کیفیت تصویر با استفاده از سیستم های فیزیکی اپتیکال بهتر و همچنین انجام تحقیقات در حوزه فناوری های نرم افزاری که خود به خلق تصاویر با کیفیت بهتر می انجامد تشکیل خواهد شد. این سیستم ها فقط در اسمارت فون ها به کار گرفته نمی شوند و این مرکز تحقیقاتی هنر عکاسی سنتی، تصویر سازی کامپیوتری، واقعیت افزوده، واقعیت مجازی و بسیاری دیگر را نیز در حوزه کاری خود منظور کرده است.
مدیر عامل هواوی، Ren Zhengfei، اظهار کرده است:

در آینده، بیش از 90% ترافیک دیتا به ویدیو و عکس اختصاص خواهد داشت. Max Berek Innovation Lab می تواند همکاری نزدیک تری با لایکا داشته باشد که به بهبود مداوم کیفیت تصویر و ویدیو منجر خواهد شد. در نتیجه، در آینده پیشرفته ترین نوآوری ها را در بازار دوربین اسمارت فون ها ارایه می کنیم و فناوری های بار ارزش تری را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهیم.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب