تعداد کاربران بازی Overwatch از مرز ۲۰ میلیون نفر عبور کرد

بلیزارد امروز اعلام کرد که تعداد کاربران بازی Overwatch، رکورد جدیدی را ثبت کرده است.

بلیزارد امروز اعلام کرد که تعداد کاربران بازی Overwatch، رکورد جدیدی را ثبت کرده است. در حالی که نزدیک به ۶ ماه از انتشار این بازی می‌گذرد،‌ تعداد کاربرانش از مرز بیست میلیون نفر عبور کرده است.
تعداد کاربران این بازی در زمان انتشار نسخه‌ی بتای عمومی به ۱۰ میلیون نفر رسیده بود. بازی Overwatch‌در ماه اردیبهشت برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شد و بلیزارد اعلام کرد که تعداد کاربران این بازی در اولین هفته‌ی انتشار از مرز هفت میلیون نفر عبور کرده است. بلیزارد همچنین اعلام کرده بود که این رقم بر اساس تمامی کاربرانی است که نسخه‌ی فیزیکی یا دیجیتالی این بازی را تجربه کرده‌اند.
بلیزارد در ماه مرداد اعلام کرد که تعداد بازیکنان بازی Overwatch به ۱۵ میلیون نفر رسیده است. با این حال رقم ۲۰ میلیون کاربر الزاما به معنای فروش ۲۰ میلیون نسخه از این بازی نیست، چرا که این بازی نیز مانند سایر یازی‌های کمپانی بلیزارد در کافه‌های اینترنتی نیز قابل بازی بوده و ممکن برخی از کاربران چندین حساب در این بازی ساخته باشند.
با تمامی این موارد بازی Overwatch‌ همچنان باید تلاش کند تا تعداد کاربرانش به میزان سایر بازی‌ها کمپانی بلیزارد برسد. برای مثال تعداد کاربران بازی Hearthstone از مرز ۵۰ میلیون کاربر نیز عبور کرده است.

منبع :

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره پردیس ، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی ، نحوه چیدمان رشته ها ، انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب