نیکون به تولید دوربین فول فریم بدون آینه می‌اندیشد

در بخش دوربین‌های فول فریم بدون آینه، سونی با سری دوربین‌های A7 خود پیشرو است.

نیکون به تولید دوربین فول فریم بدون آینه می‌اندیشد

در بخش دوربین های فول فریم بدون آینه، سونی با سری دوربین های A7 خود پیشرو است. با توجه به موفقیت سونی در این زمینه، خیلی تعجب آور نیست اگر کمپانی های بیشتری سعی در ورود به این حوزه داشته باشند و بر اساس شواهد به نظر می رسد نیکون برای رقابت با سونی در این بخش از بازار تمهیداتی اندیشیده است.
جوردی برینکمن، مدیر گروه محصولات اروپای نیکون، در جریان نمایشگاه Photokina2016 اظهاراتی داشت که به نظر اشاراتی به یک دوربین فول فریم بدون آینه می آمد. در مصاحبه ای با Amateur Photographer ، برینکمن گفت:

وقتی صحبت از سنسورهای بدون آینه بزرگ تر به میان می آید، به بازاری برمی خوریم که ما مشغول بررسی جزییات آن هستیم و مشتاق ورود به این بازار هستیم.

وی سپس در مصاحبه ای با Camera Jabber با اشاره به دوربین های سری A7 سونی گفت که این بخش بسیار به سرعت در حال گسترش است و سری آلفا7 سونی با قدرت در این بخش حضور دارد. این دوربین ها با خود نوآوری و سطح جدیدی از فناوری را به ارمغان آورده اند. سری آلفا 7 سریعتر و سبک تر هستند و با فناوری اتوفوکوس و ثبت فیلم نوآوری که همه به دنبالش بوده اند را به همراه آورده اند.
البته او اشاره می کند که در حال حاضر چنین دوربینی در نیکون در دست تولید نیست ولی نیکون در فکر تولید چنین نمونه ای است.
او افزود:

من نمی گویم که ما قصد داریم یک دوربین فول فریم بدون آینه معرفی کنیم، اما قطعا به آن فکر می کنیم و بازار را به دقت تحت نظر داریم. اگر نیکون قصد ورود به چنین بازاری را داشته باشد، باید به فکر تولید دوربین هایی باشد که حرف جدیدی برای گفتن در این بازار داشته باشند.
پس علاقمندان به این برند بهتر است کمی بیشتر منتظر بمانند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب