معرفی آزمایشگاه پیشرفته مهندسی زلزله به عنوان طرح برتر بتنی

طرح احداث آزمایشگاه پیشرفته مهندسی زلزله پژوهشگاه بین‌المللی زلزله‌شناسی و مهندسی زلزله در هشتمین کنفرانس ملی بتن ایران، از سوی هیات داوران به عنوان اولین طرح برتر بتنی کشور معرفی شد.

معرفی آزمایشگاه پیشرفته مهندسی زلزله به عنوان طرح برتر بتنی

طرح احداث آزمایشگاه پیشرفته مهندسی زلزله پژوهشگاه بین‌المللی زلزله‌شناسی و مهندسی زلزله در هشتمین کنفرانس ملی بتن ایران همزمان با چهاردهمین همایش روز بتن، از سوی هیات داوران همایش به عنوان اولین طرح برتر بتنی کشور معرفی شد.

به گزارش ایسنا، هشتمین کنفرانس ملی بتن ایران همزمان با هدف ارتقای دانش فنی بتن در ایران، در محل مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی مهرماه امسال برگزار شد.

در این کنفرانس، دکتر مرتضی بسطامی، مدیر دفتر فنی و طرح‌های عمرانی پژوهشگاه بین‌المللی زلزله‌شناسی و مهندسی زلزله و نیز مدیر طرح احداث آزمایشگاه پیشرفته مهندسی زلزله به منظور معرفی بخش‌های مختلف این طرح ملی در جایگاه سخنرانان قرار گرفت و به تشریح چگونگی مراحل ساخت هریک از بخش‌ها، عملکردها و قابلیت‌های مهم این آزمایشگاه پرداخت.

وی با اشاره به بومی‌سازی طراحی و احداث آزمایشگاه مهندسی زلزله در مقیاس صنعتی، این آزمایشگاه را در سطح 10 آزمایشگاه برتر مهندسی زلزله دنیا برشمرد که در منطقه خاورمیانه، غرب آسیا و آسیای میانه بی نظیر است.

سپس دکتر مرتضی زاهدی، دبیر جشنواره انتخاب طرح‌های برتر بتنی کشور با بی نظیر خواندن این پروژه، ایجاد و تکمیل آن را قدمی مهم در جهت ارتقای ظرفیت علمی کشور در حوزه مهندسی زلزله دانست و اظهار کرد: قطعا اولین و مهمترین دستاورد تکمیل آزمایشگاه پیشرفته مهندسی زلزله، بسط و توسعه سطح ایمنی در برابر زلزله خواهد بود.

بر اساس اعلام روابط عمومی پژوهشگاه زلزله‌شناسی، در پایان همایش، طی مراسمی ویژه با اهدای لوح و طرح یادبود از طرح‌های برتر بتنی کشور تجلیل به عمل آمد.

فرناز طالبی
پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب