ادامه پیروزیهای آلمان و توقف انگلیس درانتخابی جام جهانی

تیم ملی آلمان موفق شد در ادامه رقابت‌های انتخابی جام جهانی در قاره اروپا با 2 گل ایرلندشمالی را شکست دهد و انگلیس با هدایت گرت ساوت گیت برابر اسلونی به تساوی بدون گل رضایت داد.

تیم ملی آلمان موفق شد در ادامه رقابت های انتخابی جام جهانی در قاره اروپا با 2 گل ایرلندشمالی را شکست دهد و انگلیس با هدایت گرت ساوت گیت برابر اسلونی به تساوی بدون گل رضایت داد.

به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت های انتخابی جام جهانی در قاره اروپا تیم ملی آلمان موفق شد با دو گل ایرلندشمالی را شکست دهد. درکسلر اولین گل بازی را برای ژرمن ها به ثمر رساند و در ادامه نوبت به خدیرا رسید تا گل دوم را به ثمر برساند تا این دیدار با نتیجه 2 بر صفر به نفع آلمان به پایان برسد.
در این گروه دیدار چک و جمهوری آذربایجان با تساوی بدون گل به پایان رسید و نروژ با نتیجه 4 بر یک از سد سان مارینو گذشت.
در دیگر دیدار انگلیس در دومین حضور گرت ساوت گیت روی نیمکت مربیگری خود با نتیجه تساوی بدون گل برابر اسلونی متوقف شد. اسکاتلند با 3 گل برابر اسلواکی شکست خورد و لیتوانی با 2 گل مالت را شکست داد.
همچنین در گروه 5 لهستان و ارمنستان به مصاف هم رفتند که لهستان با نتیجه 2 بر یک به برتری رسید. مونته نگرو با یک گل از سد دانمارک گذشت و دیدار قزاقستان و رومانی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

منبع :

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب