ادامه پیروزیهای آلمان و توقف انگلیس درانتخابی جام جهانی

تیم ملی آلمان موفق شد در ادامه رقابت‌های انتخابی جام جهانی در قاره اروپا با 2 گل ایرلندشمالی را شکست دهد و انگلیس با هدایت گرت ساوت گیت برابر اسلونی به تساوی بدون گل رضایت داد.

ادامه پیروزیهای آلمان و توقف انگلیس درانتخابی جام جهانی

تیم ملی آلمان موفق شد در ادامه رقابت های انتخابی جام جهانی در قاره اروپا با 2 گل ایرلندشمالی را شکست دهد و انگلیس با هدایت گرت ساوت گیت برابر اسلونی به تساوی بدون گل رضایت داد.

به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت های انتخابی جام جهانی در قاره اروپا تیم ملی آلمان موفق شد با دو گل ایرلندشمالی را شکست دهد. درکسلر اولین گل بازی را برای ژرمن ها به ثمر رساند و در ادامه نوبت به خدیرا رسید تا گل دوم را به ثمر برساند تا این دیدار با نتیجه 2 بر صفر به نفع آلمان به پایان برسد.
در این گروه دیدار چک و جمهوری آذربایجان با تساوی بدون گل به پایان رسید و نروژ با نتیجه 4 بر یک از سد سان مارینو گذشت.
در دیگر دیدار انگلیس در دومین حضور گرت ساوت گیت روی نیمکت مربیگری خود با نتیجه تساوی بدون گل برابر اسلونی متوقف شد. اسکاتلند با 3 گل برابر اسلواکی شکست خورد و لیتوانی با 2 گل مالت را شکست داد.
همچنین در گروه 5 لهستان و ارمنستان به مصاف هم رفتند که لهستان با نتیجه 2 بر یک به برتری رسید. مونته نگرو با یک گل از سد دانمارک گذشت و دیدار قزاقستان و رومانی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب