بررسی تغییرات زیست‌محیطی دریای خزر با استفاده از ماهواره‌ها

نشست تخصصی اعضای شبکه ملی ناوگان تحقیقات دریایی ایران و موسسه اقیانوس‌شناسی روسیه در محل موسسه اقیانوس‌شناسی shirshov در شهر مسکو برگزار شد.

بررسی تغییرات زیست‌محیطی دریای خزر با استفاده از ماهواره‌ها

نشست تخصصی اعضای شبکه ملی ناوگان تحقیقات دریایی ایران و موسسه اقیانوس‌شناسی روسیه به منظور بررسی توانمندی‌ها و افزایش همکاری‌های فناورانه دریایی در محل موسسه اقیانوس‌شناسی shirshov در شهر مسکو برگزار شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی معاونت علمی و فناورانه ریاست‌جمهوری، در ابتدای این نشست، اعضای ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش‌بنیان دریایی به تشریح توانمندی‌ها و اهداف خود در بخش‌های مختلف پرداختند.

همچنین نمایندگان شبکه ملی ناوگان تحقیقاتی از سازمان‌های موسسه تحقیقاتی علوم شیلات، پژوهشگاه ملی اقیانوس‌شناسی و سازمان جغرافیایی هر یک توانمندی‌ها و فعالیت‌های خود را ارائه کردند.

اعضای بخش‌های مختلف انستیتو اقیانوس‌شناسی روسیه (shirshov) نیز مهم‌ترین دستاوردها و پروژه‌های انجام گرفته در دریای خزر را معرفی و پیشنهادات خود را در خصوص همکاری‌های مشترک بیان کردند.

ساخت ROV و  AUVها از جمله پیشنهادات ارائه شده از سوی اعضای انستیتو اقیانوس‌شناسی shirshov بود که می‌توان به آن اشاره کرد.

همچنین بررسی تغییرات زیست محیطی دریای خزر با استفاده از ماهواره‌ها به عنوان یکی از موضوعات مطرح شده در این نشست بود که مورد نقد و بررسی طرفین قرار گرفت.

در ادامه، اعضای شبکه ملی ناوگان تحقیقات دریایی ایران از بخش های مختلف انستیتو اقیانوس‌شناسی روسیه بازدید کرده و از نزدیک با تجهیزات این انستیتو  آشنا شدند.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب