ارائه آخرین دستاوردهای محققان حوزه نانو در در دانشگاه خوارزمی

ششمین همایش بین‌المللی علوم و فناوری نانو با حضور محققان و شرکت‌های دانش بنیان فعال در این حوزه در روزهای 5 تا 7 آبان ماه سال جاری در پردیس کرج دانشگاه خوارزمی برگزار می‌شود.ششمین همایش بین‌المللی علوم و فناوری نانو با حضور محققان و شرکت‌های دانش بنیان فعال در این حوزه در روزهای 5 تا 7 آبان ماه سال جاری در پردیس کرج دانشگاه خوارزمی برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، دکتر محمدحسین مجلس آرا دبیر ششمین همایش بین‌المللی علوم و فناوری نانو(ICNN2016) با تاکید بر این که این همایش به صورت 2 سالانه برگزار می‌شود، افزود: کنفرانس ملی علوم و فناوری نانو در روزهای 30 و 31 اردیبهشت سال گذشته در دانشگاه خوارزمی برگزار شد و ششمین همایش نیز در سال جاری در روزهای چهارشنبه 5 آبان تا جمعه 7 آبان ماه برگزار خواهد ‌شد.

وی ادامه داد: بیش از 700 مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شده که بعد از داوری، 514 مقاله پذیرفته شد و مقالات پذیرفته شده به صورت شفاهی و پوستر به زبان انگلیسی در سه روز ارائه خواهد شد و علاوه بر آن 10 کارگاه ‌آموزشی در حوزه‌های مرتبط با نانو فناوری برگزار می‌شود.

مجلس آرا، برگزاری دو امتحان ملی و بین المللی ساعت 8 تا 9 صبح روز جمعه  و برپایی نمایشگاه‌هایی از دستاوردهای شرکت‌های فعال در این حوزه را از دیگر برنامه‌های این همایش دانست.

به گفته دبیر ششمین همایش بین‌المللی علوم و فناوری نانو، دانشگاه‌های تهران، تبریز، شیراز، کاشان و تربیت مدرس میزبان برگزاری این همایش در دوره‌های قبل بودند.

این همایش در پردیس کرج دانشگاه خوارزمی برگزار خواهد شد.

مرور مباحث نیم سال اول
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( دهم ریاضی )
دبیر : مجید بیانلو