پیش‌بینی تحلیلگران از فروش مطلوب پیکس گوگل

تحلیل‌های انجام‌شده نشان می‌دهند که شرکت گوگل در سال 2016 میلادی با فروش مطلوبی برای تلفن همراه جدید خود یعنی پیکسل روبرو خواهد بود.

پیش‌بینی تحلیلگران از فروش مطلوب پیکس گوگل

تحلیل‌های انجام‌شده نشان می‌دهند که شرکت گوگل در سال ۲۰۱۶ میلادی با فروش مطلوبی برای تلفن همراه جدید خود یعنی پیکسل روبرو خواهد بود.

مسلما یکی از مهم‌ترین اخبار منتشر شده در طول چند روز گذشته مربوط به معرفی تلفن همراه جدید گوگل که با نام پیکسل شناخته می‌شود بوده است.

تحلیل‌های انجام‌شده نشان‌دهنده این هستند که این تلفن همراه خواهد توانست تا در بازه زمانی تنها سه ماه باقیمانده از سال ۲۰۱۶ به فروش مطلوبی در بازار دست پیدا کند.

پیش‌بینی تحلیلگران از فروش مطلوب پیکس گوگل

پیش‌بینی‌های انجام‌شده حاکی از آن هستند که این تلفن همراه در بازه زمانی یادشده به فروشی بین ۳ تا ۴ میلیون دستگاه دست پیدا خواهد کرد که این آمار برای تنها سه ماه بسیار مناسب به نظر می‌رسد.

شایان‌ ذکر است که تلفن همراه پیکسل در دو مدل ۵ اینچی بانام پیسکل و ۵.۵ اینچی با مدل پیکسل XL به بازار عرضه خواهد شد که آمار تحلیلی یادشده مربوط به مجموع فروش هر دو مدل است.

این تلفن همراه با همکاری شرکت تایوانی اچ تی سی تولید می‌شود و بدون شک این آمار می‌تواند موجب شود تا شرایط این شرکت نیز در بازار تلفن‌های همراه با بهبود روبرو گردد.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب