خبر خوب برای خریداران گوشی هوآوی Honor 8

هر وقت که تصمیم به خرید گوشی هوشمند جدیدی می‌گیریم، عوامل زیادی را در نظر می‌گیریم

خبر خوب برای خریداران گوشی هوآوی Honor 8

هر وقت که تصمیم به خرید گوشی هوشمند جدیدی می گیریم، عوامل زیادی را در نظر می گیریم و سعی می کنیم دست به انتخابی بزنیم که در بلندمدت به نفع مان باشد. به همین دلیل است که بسیاری از علاقمندان به گوشی های اندرویدی ترجیح می دهند گوشی های نکسوس که توسط خود گوگل تولید می شوند را خریداری کنند تا همیشه جزو اولین نفراتی باشند که بروزرسانی های اندروید را دریافت می کنند. اما در این میان شرکت های دیگری نیز هستند که تلاش می کنند محصولات خود را تا جای ممکن بروزرسانی کنند.
شاید یکی از مشکلاتی که برای خرید گوشی های نکسوس وجود دارد، قیمت بالای آنها باشد و به همین دلیل است که بسیاری از افراد به سراغ برندهای ارزان تری می روند. هوآوی نیز یکی از همین شرکت ها است که به تازگی گوشی آنر 8 خود را رونمایی کرده است.
این شرکت حالا خبری خوب برای مشتریان این گوشی دارد و بر همین اساس، اعلام شده که آنر 8 هوآوی تا دو سال پس از تولید، همچنان بروزرسانی های نرم افزاری را دریافت خواهد کرد. این روالی است که هوآوی برای سایر گوشی های سری آنر خود نیز داشته و طبیعتا آنر 8 نیز از آن مستثنی نخواهد بود.
تیلور ویمبرلی مدیر تولید هوآوی گفته این شرکت تلاش می کند از این پس دسترسی مشتریان خود به قابلیت های جدید نرم افزاری را تسهیل کند. به این ترتیب، هوآوی تلاش خواهد کرد تا به فاصله تقریبی هر سه ماه یکبار، و نهایتا طی دو سال، ارسال بروزرسانی های نرم افزاری برای گوشی های آنر را ادامه دهد. این بروزرسانی ها شامل موارد امنیتی و رفع اشکالات نیز می شود و بر این اساس، تجربه کار با گوشی های آنر به طور مداوم بهبود پیدا می کند.
تاخیر شرکت های تولیدکننده گوشی های هوشمند در عرضه بروزرسانی های نرم افزاری همیشه مورد انتقاد مشتریان این شرکت ها واقع شده و همین موضوع است که به عنوان یکی از دلایل اصلی عدم توازن شدید در بازار گوشی های اندرویدی به شمار می رود. حال اگر هوآوی موفق شود که این روند را تغییر دهد و در ارسال بروزرسانی ها به موقع عمل کند، در جذب مشتریان جدید موفق تر از سایر رقبای خود خواهد بود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب