روتر Google WiFi معرفی شد: کوچک و زیبا برای پوشش کل خانه

گوگل این روتر را با نام Google WiFi عرضه کرد که پیش از هر چیز طراحی زیبا و کوچک‌اش چشم‌نواز است.

روتر Google WiFi معرفی شد: کوچک و زیبا برای پوشش کل خانه

گوگل این روتر را با نام Google WiFi عرضه کرد که پیش از هر چیز طراحی زیبا و کوچک‌اش چشم‌نواز است.

این اولین روتر گوگل نیست ولی چرا این‌قدر مهم است و از یک ماه پیش سروصدا به‌پا کرده است؟ چون اولین روتر وای‌فای خود ساخت گوگل است. روترهای قبلی از جمله OneHub را شرکت‌هایی مانند ایسوس و تی‌پی‌لینک ساخته بودند. گوگل در مراسم امشب نشان داد فقط محصولات جدید رونمایی نمی‌کند بلکه می‌خواهد استراتژی جدیدی هم رونمایی کند و آن ساخت سخت‌افزارهای اختصاصی توسط خودش است. 

به هر حال روتر جدید گوگل ساخت خود این شرکت است و دیگر با مشارکت شرکت سازنده روتر ثالثی وارد بازار نمی‌شود. روتر جدید گوگل به جای اینکه بزرگ، زشت ولی قدرتمند باشد و نیاز باشد در مرکز یک خانه قرار بگیرد؛ کوچک و زیبا شده است و می‌تواند در یک سیستم وای‌فای مش کار کند. یعنی شما می‌توانید به راحتی چندین روتر وای‌فای گوگل را با یکدیگر تنظیم کرده و در بخش‌های مختلف خانه قرار دهید تا بالاترین سیگنال و پوشش‌دهی یک شبکه وای‌فای را به دست بیاورید. 

روتر جدید گوگل با قیمت ارزان ۱۲۹ دلار وارد بازار خواهد شد ولی بسته‌های سه‌تایی این روتر با قیمت ۲۹۹ دلار عرضه می‌شود. گوگل توصیه می‌کند کاربرانی که خانه‌های بزرگی با متراژ ۱۵۰۰ مترمربع به بالا دارند؛ حتما بسته سه تایی روتر گوگل را انتخاب کنند تا کل خانه پوشش داده شود. 

روتر جدید گوگل دایره‌ای و سفید رنگ و تخت است. یک نوار دایره‌ای LED در محیط این دایره قرار گرفته است و درگاه‌های ارتباطی شامل یک درگاه شبکه اترنت، یک درگاه WAN یک گیگابایت اینترنت و یک درگاه USB-C در زیر دستگاه قرار گرفته‌اند. روتر گوگل اولین روتری است که از درگاه USB-C استفاده می‌کند.


روتر Google WiFi معرفی شد: کوچک و زیبا برای پوشش کل خانهمنبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب