آمازون به زودی کتابفروشی‌های فیزیکی جدیدی افتتاح خواهد کرد

سخنگوی آمازون اعلام کرده است که این شرکت قصد دارد دو کتابفروشی فیزیکی جدید در شیکاگو و پورتلند تاسیس کند

آمازون به زودی کتابفروشی‌های فیزیکی جدیدی افتتاح خواهد کرد

با وجود اینکه در حال حاضر تمامی شرکت‌های مطرح دنیا در تلاش هستند تا خدمات و سرویس‌های خود را تا آنجا که امکان دارد به صورت آنلاین در اختیار مشتریانشان قرار دهند، شرکتی همچون آمازون در تلاش است تا به صورت رو در رو مشتریان خود را ملاقات کند. این شرکت که در اصل فعالیت خود را در حوزه کتاب آغاز کرد و بعد حیطه فعالیت‌هایش را گسترش داد، مدتی قبل اولین کتابفروشی فیزیکی‌اش را افتتاح کرد و خبر داد که به زودی کتابفروشی‌های فیزیکی بیشتری را افتتاح خواهد کرد. اکنون اخبار جدیدی در این زمینه منتشر شده است.

سخنگوی آمازون اعلام کرده است که این شرکت قصد دارد دو کتابفروشی فیزیکی جدید در شیکاگو و پورتلند تاسیس کند. آمازون پیش از این از افتتاح دو کتابفروشی دیگر در سن دیگو و نیویورک خبر داده بود. و به این ترتیب با در نظر گرفتن کتابفروشی فعلی این شرکت در سیاتل، آمازون به زودی در مجوع 5 کتابفروشی فیزیکی خواهد داشت.

آمازون کتابفروشی خود در سیاتل را در ماه نوامبر سال گذشته افتتاح کرد و از آن زمان تا به امروز به صورت پیوسته در تلاش برای گسترش این طرح بوده است.

با وجود اینکه تا پیش از این آمازون تبلیغات گسترده‌ای درباره فروش آنلاین انجام می‌داد، اما افتتاح اولین فروشگاه فیزیکی به این شرکت امکان داده است تا در کنار تبلیغ سایر سرویس‌های سودآور، به فروش کتاب و کیندل‌هایش بپردازد.
جف بزوس در جلسه ملاقات با سهامداران آمازون در ماه می اعلام کرد که در روزهای ابتدایی شروع چنین کسب و کاری، تلاش برای یادگیری بیشتر بهتر از تلاش برای کسب درآمد بیشتر است.

بدون شک داشتن فروشگاه‌های فیزیکی در شهرهای مختلف ایالات متحده موجب حضور فراگیر و همه جانبه شرکت آمازون خواهد شد. سرویس‌هایی همچون Amazon Fresh و Prime Now در حال حاضر در سطح جهانی ارایه می‌شوند تا مشتریان در کمترین زمان ممکن به مواد غذایی مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب