شمارش معکوس برای رونمایی از اولین سقف خورشیدی کمپانی تسلا

بنیانگذار و مدیرعامل کمپانی تسلا اخیرا با انتشار توییتی در شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرد که این شرکت در ماه میلادی آینده، از محصول جدید خود رونمایی خواهد کرد.

شمارش معکوس برای رونمایی از اولین سقف خورشیدی کمپانی تسلا

بنیانگذار و مدیرعامل کمپانی تسلا اخیرا با انتشار توییتی در شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرد که این شرکت در ماه میلادی آینده، از محصول جدید خود رونمایی خواهد کرد.

درواقع، این محصول به عنوان اولین محصول مشترک پس از ادغام کمپانی های تسلا و سولارسیتی محسوب می شود. مدیرعامل تسلا عنوان کرد که این محصول جدید یک سقف خورشیدیست که از یک باتری یکپارچه Powerwell 2.0 و شارژ تسلا بهره می برد.

اگر به یاد داشته باشید چندی پیش در خبرها داشتیم که شرکت تسلا قصد خرید کمپانی SolarCity را دارد. خریدی که هنوز نهایی نشده و در صورت انجام، به تسلا این امکان را خواهد داد تا به یکی از بزرگ‌‌ترین کمپانی های فعال در زمینه انرژی های پایدار و تجدیدپذیر تبدیل شود.

سولارسیتی این روزها، در بحران مالی به سر می برد و نتوانسته آن چنان که باید و شاید عملکرد قابل قبولی را در بازار و به تبع، کسب درآمد از خود نشان دهد و از این رو، آخرین راه حل یعنی فروش کسب و کار خود به شرکت تسلا را انتخاب کرد.

هدف تسلا از این خرید تولید محصولاتی ویژه استفاده عموم و همچنین شرکت های تجاریست که می توانند در زمینه های مختلفی همچون تولید، ذخیره سازی و همچنین توزیع انرژی خورشیدی مورد استفاده قرار گیرند.

در حال حاضر، ایلان ماسک به عنوان بزرگ‎ترین سهامدار دو کمپانی تسلا و سولار سیتی محسوب می شود و آقای لیندون رایو نیز که هم اکنون به عنوان مدیرعامل در سولار سیتی ایفای نقش می کند، از بستگان ایلان ماسک به شمار می رود.

البته ماسک اطلاعات دقیقی را در خصوص ویژگی ها و مشخصات این محصول منتشر نکرده و همه چیز را به مراسم رونمایی که در ماه آینده میلادی برگزار خواهد شد موکول کرده است. قرار است این مراسم در 28 اکتبر و در شهر سان فرانسیسکو برگزار شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب