IBM اپلیکیشن ردیاب آنفولانزا در زمان حقیقی را راه اندازی کرد

یکی از شرکت هایی که کمپانی بزرگ IBM آن را به خدمت گرفته است، شرکت The Weather است که فعالیت اصلی آن پیش بینی آب و هوا است

IBM اپلیکیشن ردیاب آنفولانزا در زمان حقیقی را راه اندازی کرد

یکی از شرکت هایی که کمپانی بزرگ IBM آن را به خدمت گرفته است، شرکت The Weather است که فعالیت اصلی آن پیش بینی آب و هوا است. اکنون این شرکت سرویسی را در قالب یک اپلیکیشن راه اندازی کرده است که هدف اصلی آن ردیابی سرماخوردگی و آنفولانزا در مناطق مختلف در سریع ترین زمان ممکن است. 

قرار است اطلاعات این اپلیکیشن از فضاهایی همچون شبکه های اجتماعی گردآوری شود تا افراد از ورود بیماری آنفولانزا به منطقه شان در زمان حقیقی آگاه شوند.

به گفته کمپانی Weather، ردیاب سرماخوردگی و آنفولانزا که اسپانسر آن برند Theraflu - مربوط به کمپانی GSK Consumer Healthcare - است، بخشی از یک طرح گسترده تر برای استفاده از تکنیک های یادگیری ماشینی در تبلیغات محسوب می شود.

این سرویس که در حال حاضر در وبسایت Weather.com ، Theraflu.com و هم چنین اپلیکیشن موبایل کمپانی Weatherدر دسترس همگان قرار گرفته، به طور دقیق داده ها را از Sickweather که اطلاعات شبکه های اجتماعی را تجزیه و تحلیل می کند و هم چنین مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری دولت آمریکا دریافت می کند. سپس آن ها را در سریع ترین زمان ممکن به صورت نقشه های حرارتی از میزان شیوع بیماری آنفولانزا در مناطق ملی و محلی در اختیار افراد قرار می دهد.

قطعاً اطلاع رسانی دقیق و به موقع از میزان شیوع بیماری های واگیرداری چون آنفولانزا و سرماخوردگی می تواند تا حدودی به افراد برای پیشگیری از ابتلا به آن هاکمک کند. به خصوص که عملکرد این اپلیکیشن ردیاب بدین گونه است که تمامی مناطق را بررسی می کند و به محض دریافت اطلاعات از شرکت های همکار، آن ها را در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب