تصویر جدیدی از اسمارت واچ HTC

اچ تی سی در طول سال‌های اخیر چندین بار برنامه‌های خود را برای تولید اسمارت واچ تغییر داده است

تصویر جدیدی از اسمارت واچ HTC

اچ تی سی در طول سال های اخیر چندین بار برنامه های خود را برای تولید اسمارت واچ تغییر داده است اما به نظر می رسد که این شرکت در نهایت به نتیجه رسیده که این پروژه را اجرایی کند.
از آنجا که شرکت اچ تی سی اخیراً با Under Armour وارد همکاری شده، انتظار می رود که این محصول جدید یک ردیاب سلامت باشد و یک سنسور ضربان قلب، یک بند پلاستیکی و سایر طراحی های ورزشی را در اختیار کاربران قرار دهد.
هنوز مشخص نیست که اچ تی سی در مورد ویژگی های نرم افزاری این محصول چه تصمیماتی را در سر دارد اما گزارشات قبلی حاکی از آن است که این اسمارت واچ به یک صفحه نمایش 360 در 360 دایره ای شکل مجهز خواهد شد. سوال اصلی اینجاست که عرضه این محصول جدید دقیقاً در چه تاریخی اتفاق خواهد افتاد و ناگفته نماند که تاریخ رونمایی آن نیز هنوز مشخص نشده است.

 


تصویر جدیدی از اسمارت واچ HTC


تصاویر اخیر تایید می کند این مدل به همان پروژه ای که برای مدتی متوقف شده بود تعلق دارد. تصور اینکه اچ تی سی با همین مچ بند مشابه پروژه قبلی به کار خود ادامه خواهد داد کار سختی نیست چرا که هنوز اوضاع مالی اچ تی سی به حالت نرمال و قابل قبول بازنگشته است و تولید یک اسمارت واچ می تواند به مشتریانی که هم اکنون تمایلی به خرید گوشی های برند اچ تی سی ندارند کمک کند.

 

منبع :