یک فوتبالسیت کنکوری

یک روز در خانه‌ی ما برای تماشای بازی فوتبال همگی دور هم جمع شده بودیم و من خودم چون فوتبال بازی می‌کنم بیش‌ترین چیزی که نظرم را جلب می‌کند تاکتیک و تکنیک بازیکنان یک تیم است.

یک فوتبالسیت کنکوری

تا به حال یک بازی فوتبال را تماشا کرده‌اید؟

چه چیزی در یک بازی نظر شما را بیش‌تر جلب می‌کند؟

یک روز در خانه‌ی ما برای تماشای بازی فوتبال همگی دور هم جمع شده بودیم و من خودم چون فوتبال بازی می‌کنم بیش‌ترین چیزی که نظرم را جلب می‌کند تاکتیک و تکنیک بازیکنان یک تیم است. پدرم در دوران جوانی داور بوده است و تمام زمان بازی حواسش به داور است. امیررضا برادرزاده‌ی من همیشه دوست دارد دروازه‌بان باشد و هنگام بازی نگاهش به واکنش‌های دروازه‌بان‌هاست. دوست من علاقه‌ی زیادی به رفتن به استادیوم دارد و بیش‌تر بازی‌ها را از نزدیک در استادیوم می‌بیند و موقع بازی نگاهش به تماشاگران و فعالیت‌های آنان در ورزشگاه است.

دقت کنید که به یک بازی می‌توان از چند منظر نگاه کرد؟

نگاه شما به آزمون‌ها نیز تا حدودی همین طور خواهد بود.

فردی به آزمون از دید ارزیابی نگاه می‌کند و فقط در اندیشه‌ی تراز و رتبه است. فرد دیگری در این فکر است که شیوه‌ی طراحی سؤالات را در درس زیست‌شناسی آزمون پیدا کند. فرد دیگری در این فکر است که چگونه تعداد اشتباهات خود را کاهش دهد. فرد دیگری در این فکر است که به هدف‌‌گذاری خود در هر درس دست پیدا کند و... .

آزمون در قدم اول برای شما یک فرایند یاددهی است تا ارزشیابی؛ به همین دلیل نیز آزمون‌های کانون را آزمون‌های برنامه‌ای نامیده‌اند تا به کمک تعداد آزمون‌ها و برنامه‌ی مناسب آن شما در هر آزمون یک مهارت را تمرین کنید و آزمون را از دید آن مهارت نگاه کنید. درواقع هر آزمون مشابه دیدار دوستانه‌ی یک مسابقه‌ی فوتبال بین شما و آزمون است.

فراموش نکنید شما برای رسیدن به اوج آمادگی باید در هر آزمون مهارتی را یاد بگیرید تا در روز آزمون اصلی مهارت‌های‌تان را اجرا کنید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب