ساعت مطالعه در ابتدای راه (1)

مهم‌ترین عاملی که برای داشتن یک تغییر هدفمند در این بحث در اختیار شماست، حجم کم مطالب تدریس‌شده در هفته‌های ابتدایی سال تحصیلی است.

وقتی به‌تازگی از تابستان خداحافظی کرده باشیم و پا به میدان پاییز و آغاز سال تحصیلی گذاشته باشیم باید خودمان را برای اعمال چند تغییر خاص در برنامه‌ی کاری آماده کنیم. ماه مهر، ماه گذار برای ورود به سال تحصیلی موفق است. این تغییر فصل برای دانش‌آموزان سخت‌کوش مقدمه‌ی تغییرات هوشمندانه‌ای است که برای موفقیت در پایان سال نیاز فراوانی به آن‌ها داریم.

ویژگی روزهای تابستانی، زمان‌بندی باز و متنوعی بود که در اختیار داشتید. در تابستان مدت‌زمان حضور شما در کلاس درسی و تعداد بازه‌های مطالعه‌ی شما در سطح بسیار پایین‌تری نسبت به سال تحصیلی قرار داشت. تغییر بزرگی که در ابتدای سال تحصیلی شاهد آن هستیم، افزایش میزان حضور شما در مدرسه و هم‌چنین افزایش تعداد بازه‌های مطالعه در برنامه‌ی هفتگی شماست.

مهم‌ترین عاملی که برای داشتن یک تغییر هدفمند در این بحث در اختیار شماست، حجم کم مطالب تدریس‌شده در هفته‌های ابتدایی سال تحصیلی است. با استفاده از این عامل می‌توانید به‌سادگی در اولین ماه از سال تحصیلی به تعادل مطالعاتی خوبی برسید که تغییری ناگهانی به نسبت تابستان نیز نباشد.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب