دانش آموز زنجانی، قهرمان ووشوی جوانان جهان شد

سیدمحمد حسینی، دانش آموز مدرسه استاد شهریار ناحیه 2 زنجان، مدال طلا و عنوان قهرمانی مسابقات ووشوی جوانان جهان در کشور بلغارستان را به دست آورد.

دانش آموز زنجانی، قهرمان ووشوی جوانان جهان شد

سیدمحمد حسینی، دانش آموز مدرسه استاد شهریار ناحیه 2 زنجان، مدال طلا و عنوان قهرمانی مسابقات ووشوی جوانان جهان در کشور بلغارستان را به دست آورد.

قهرمان مسابقات ووشوی جوانان جهان در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا اظهار کرد: ووشوی زنجان به عنوان یکی از قطب های مهم ووشوی کشور، ورزشکاران توانمندی را در عرصه ملی و بین المللی معرفی کرده که این امر نشان از برنامه ریزی مدون و تلاش جدی دست اندرکاران ورزش استان علی الخصوص اساتید و مربیان این ورزش پرتحرک دارد. 
 
 
وی با اشاره به سطح برگزاری این دوره از مسابقات، گفت: حضور کشورهای قدرتمند در این دوره از مسابقات باعث بالا رفتن سطح برگزاری و انجام رقابت‌های سنگین شده بود ولی به لطف خداوند، زحمات مربیان وانجام تمرینات منظم و خوب توانستم پرچم کشورم را در رقابت های جهانی به اهتزاز درآورم و از این بابت بسیار خوشحالم.
 
 
حسینی با تاکید بر اینکه برای حضور موفق در این رقابت‌ها تمرینات خوب و پرفشاری در استان و در اردوهای تیم ملی پشت سر گذاشتم، گفت: این نخستین مدال طلای جهانی استان زنجان در بخش تالو می باشد که در مسابقات قهرمانی ووشو جوانان جهان کسب شده است.
 
قهرمان مسابقات ووشوی جوانان جهان با تاکید بر اینکه کسب این مدال آغاز کار او است، اظهار کرد: امید است تا جوانان ووشوکار استان زنجان در بخش ساندا و تالو  بتوانند در آینده، نتایج بسیار بهتری برای کشور و استان کسب کنند.
 
حسینی در رابطه با انتظارات خود از مسؤولان برای حمایت از ورزشکاران گفت: مسؤولان باید ورزشکاران جوان را بهتر و بیشتر ببینند تا انگیزه مضاعفی برای آنها در راستای حضور پرقدرت در عرصه‌های مختلف باشد.
 
 
مسابقات جهانی ووشو در بخش جوانان بلغارستان با درخشش ورزشکار زنجانی همراه بود و محمد حسینی تالوکار زنجانی در تیم دوئلین به همراه حسین رحمانی دیگر تالوکار کشورمان با کسب امتیاز 9 به مدال طلای این دوره از مسابقات دست یافتند.

فرناز طالبی
پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب