اعزام دو بانوی فوتبالیست نهاوندی به مسابقات انتخابی تیم ملی

نهاوند- رئیس اداره ورزش نهاوند از اعزام دو بانوی فوتبالیست نهاوندی به مسابقات انتخابی تیم ملی در رده سنی زیر ۱۴ سال خبر داد.

نهاوند- رئیس اداره ورزش نهاوند از اعزام دو بانوی فوتبالیست نهاوندی به مسابقات انتخابی تیم ملی در رده سنی زیر ۱۴ سال خبر داد.

محرم روزبه در گفتگو با خبرنگار مهر بابیان اینکه شهرستان نهاوند دارای پتانسیل بسیاری در عرصه ورزش است که بالفعل کردن آن با ساماندهی و سازمان‌دهی رشته‌ها و حمایتها محقق می‌شود، گفت: ریحانه کیانی و هانیه ملک دو بانوی فوتبالیست نهاوندی به اردوی انتخابی تیم ملی زیر ۱۴ سال دعوت شدند.

وی با اشاره به اینکه این اردو از بیست و سوم ماه جاری به مدت سه روز در تهران برگزار می‌شود، گفت: دعوت‌شدگان به این اردو به سرمربیگری معصومه جهانچی و مربیگری یاسمین علی پور و سرپرستی زینب علیزاده تست خواهند شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند با اعلام حمایت خود از تمامی هیئت‌ها و ورزشکاران نهاوندی، گفت: اداره ورزش و جوانان نهاوند هم‌اکنون آماده ایجاد تحولی عظیم در مدال‌آوری و قهرمانی در رشته‌های مختلف ورزشی است.

وی گفت: امیدواریم با همدلی و هم‌آوایی بین ورزشکاران این هدف محقق و تقویت شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب