دانشگاه تهران میزبان اولین کنفرانس مدیریت منابع انسانی

دبیر علمی این کنفرانس کنفرانس مدیریت منابع انسانی از برگزاری اولین کنفرانس مدیریت منابع انسانی در روزهای ٤ و ٥ آبان به میزبانی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران خبرداد.

دانشگاه تهران میزبان اولین کنفرانس مدیریت منابع انسانی

دبیر علمی این کنفرانس کنفرانس مدیریت منابع انسانی از برگزاری اولین کنفرانس مدیریت منابع انسانی در روزهای ٤ و ٥ آبان به میزبانی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران خبرداد.

به گزارش ایسنا، آرین قلی پور در نشست خبری«اولین کنفرانس مدیریت منابع انسانی» با اعلام این مطلب اظهار داشت: این کنفرانس در دو  بخش دولتی و خصوصی برگزار می شود؛ دولت با در اختیار داشتن ۲ میلیون نیروی کار بزرگترین کارفرما در کشور است و بخش خصوصی نیز در شاخه های مختلف در این کنفرانس حضور دارند.

قلی پور سپس درباره چرایی پرداختن پنل های این کنفرانس به موضوع صندوق های تامین اجتماعی اشاره کرد و گفت: پیش بینی می شود که یکی از بحران های آتی کشور در زمینه صندوق های بازنشستگی تامین اجتماعی باشد زیرا از یک سو تعداد بیمه گذاران در حال کم شدن و از سوی دیگر تعداد مستمری بگیران در حال افزوده شدن است و این احتمال وجود دارد که در آینده دولت ناچار به کمک به این صندوق ها شود.

دبیر علمی کنفرانس مدیریت نیروی انسانی یکی از رسالت های این کنفرانس را الگوسازی از نهادهای دولتی و خصوصی که عملکرد قابل قبولی در زمینه مدیریت منابع انسانی خود داشته اند برای دیگران عنوان کرد.

وی از ارسال ١٣٧ مقاله علمی به دبیرخانه این کنفرانس تاکنون خبر داد و افزود: در کمیته علمی کنفرانس منابع انسانی از تمامی دانشگاه ها حضور خواهند داشت.این کنفرانس به دو بخش کلی نظری و عملی تقسیم می شود.

در ادامه این نشست، فرشته امین، دبیر اجرایی این کنفرانس در سخنانی اظهار داشت: در این کنفرانس ٣ پنل در خصوص آسیب شناسی منابع انسانی در دولت، آسیب شناسی منابع انسانی در بخش خصوصی و پنل دیگر در مورد آسیب شناسی منابع انسانی در شرکت های پتروشیمی برگرزار می‌شود.

وی با بیان اینکه علم منابع انسانی در سطح جهانی یک پدیده نوین به شمار می رود، یادآور شد: خوشبختانه اهمیت منابع انسانی در نزد مسوولان کشور روز به روز نمود بیشتری پیدا کرده و ضرورت پرداخت هر چه بیشتر به این مقوله بارزتر می شود.

سیدرضا سیدجوادین رئیس شورای سیاست گذاری اولین کنفرانس مدیریت منابع انسانی نیز در سخنانی هدف از برگزاری این کنفرانس را پر کردن خلاء موجود در زمینه مدیریت منابع انسانی در کشور عنوان کرد و افزود: در گذشته کنفرانس هایی در زمینه مدیریت منابع انسانی در کشور برگزار شده که بیشتر جنبه کاربردی و کارگاهی داشته است اما این کنفرانس بدنبال پرکردن خلاء نظریه پردازی همزمان با بحث های کاربردی است.

اولین کنفرانس مدیریت منابع انسانی به نشانی www.hrmconf.ir در روزهای ٤ و ٥ آبان در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

فرناز طالبی
پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب