داوران رقابت‌های عمومی کشتی جوانان مشخص شدند

اسامی داوران قضاوت کننده در رقابت‌های عمومی کشتی آزاد و فرنگی جوانان مشخص شد.

داوران رقابت‌های عمومی کشتی جوانان مشخص شدند

رقابت های عمومی کشتی آزاد جوانان کشور، روزهای 27 تا 29 مهرماه در خانه کشتی شماره 2 تهران برگزار می شود. 

اسامی داوران بین المللی و ممتاز ویژه ملی قضاوت کننده در این رقابت ها به شرح زیر است: 

سرپرست فنی و ژوری: اردوان صاحب 

ژوری: محمد ابراهیم امامی (تهران) عزیزاله اطاعتی (تهران) 

داوران درجه یک بین المللی: 

بهنام شیرمحمدی (تهران) بهروز رضاپور (گیلان) کامران سلطانی زاده (تهران) موسی بابایی (مازندران) سید محمدعابد هاشمی نسب (تهران) سید محمد افتخاریان (البرز) 

داوران درجه دو بین المللی: 

ایرج منصوری (تهران) احمد دامغانی نژاد (تهران) محمدرضا خداپرست (تهران) ولی اله شربتی (گلستان) اصغر محمدی (تهران) علی زارع شریف (اصفهان) 

داوران درجه سه بین المللی: 

وحید زارع رفیع (البرز) ساسان سالاری (فارس) سیفعلی سلمان پور (قم) علی استیله (تهران) محمد حدادی (گلستان) غلامرضا محمدبیگی (البرز) 

داوران ممتاز ویژه ملی: 

امین رضاپور (گیلان) سید محمد سجادی (مرکزی) رضا محمدپور (فارس) مهدی رضایی قلعه، صابر آتش پیکر، دانیال بابایی، شهرام بخشی، معین ربیع پور (مازندران) مجتبی بسحاق، علی طاهری (لرستان) دانیال خانی، بهزاد سوری (خوزستان) عدنان خدامرادی (کردستان) اباذر ابوالفتحی (همدان) فرشاد امیری (کرمانشاه) 

همچنین رقابت های عمومی کشتی فرنگی جوانان کشور، روزهای 24 تا 26 مهرماه در خانه کشتی شماره 2 تهران برگزار می شود و اسامی داوران بین المللی و ممتاز ویژه ملی قضاوت کننده در این رقابت ها نیز به شرح زیر است:

سرپرست فنی و ژوری: اردوان صاحب (خوزستان)

ژوری: غلامرضا طاهرخانی (قزوین) بابک امجدی (تهران)

داوران درجه یک بین المللی:

مزدک گیتی (همدان) سعید عباسی (قم) محمد مصلایی پور (یزد) محمد رحیم پور (کردستان) مهدی آقاولی (تهران) نیما صادقی (مازندران) مسعود رستمی پور (تهران)

داوران درجه دو بین المللی:

فرید بهرامی (لرستان) مرتضی زورمند (البرز) ابراهیم یزدان پناه (آذربایجان غربی) مهدی بشیرزاده (خوزستان) هژار عباسی (آذربایجان غربی) مهدی شیخ فخرالدینی (کرمان)

داوران درجه سه بین المللی:

بیژن روزبهانی (همدان) سیاوش مهتاب منش (تهران) نادر باریسی (اردبیل) محمدحسین محمدپور (کرمان) سعید عباسی (تهران) محمد محمودیان (اصفهان)

داوران ممتاز ویژه ملی:

مهران درمانی (گیلان) ابوالفضل سلیمی (مرکزی) نعمت اله نیک منش (فارس) سهیل نوروزی، مصطفی محمود جان لو، سالار بالی تبار، معین مرغزاری، ایلیا خدادادی (مازندران) محمد دالوند، امیررضا پروری (لرستان) امین تادین، جلال حبیبی (خوزستان) کوروش عادل پور (کردستان) شهاب روزبهانی (همدان) بهشاد پنجه زاده (کرمانشاه)

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب