گزارش فیفااز رویارویی تیم ایران با بهترین دفاع مقابل کره جنوبی

تارنمای رسمی فدراسیون بین المللی فوتبال درگزارشی از مرحله سوم مقدماتی جام جهانی 2018 در آسیا نوشت تیم ایران که از بهترین دفاع برخوردار است، برای بیست و نهمین بار به مصاف کره جنوبی می‌رود.

گزارش فیفااز رویارویی تیم ایران با بهترین دفاع مقابل کره جنوبی

به گزارش ایرنا از تارنمای اطلاع رسانی فیفا، در هفته چهارم از مرحله سوم مسابقات مقدماتی جام جهانی 2018 در روز سه شنبه، قدرت های فوتبال آسیا در دربی های قاره ای به مصاف یکدیگر می روند.

در گروه ای، ایران و کره جنوبی در تهران در هشتمین رویارویی خود در رقابتهای مقدماتی به میدان می روند. در حالی که در گروه بی، استرالیا میزبان ژاپن است تا رقابت خود را از سر گیرند.

در دیگر دیدار این گروه، عربستان میزبان امارات متحده عربی است و می داند پیروزی جایگاه این تیم را در بین دو تیم صدر گروه تحکیم می بخشد. 

همچنین در دیگر دیدارهای روز سه شنبه، ازبکستان بدنبال پیروزی در خانه مقابل چین است. سوریه برای خلق یک شگفتی دیگر مقابل تیم بدون امتیاز قطر به دوحه می رود. عراق و تایلند در ایران به میدان می روند و هر دو تیم بدنبال کسب اولین امتیازهای خود در این مرحله از رقابتها هستند. 

در گروه ای، ایران و کره جنوبی هر دو 7 امتیازی هستند و مسابقه آنها نبرد صدرنشین هاست. هر دو تیم بدنبال پیروزی در بیست و نهمین رویارویی خود برای کسب صدرنشینی گروه ای هستند. 

شاگردان کارلوس کی روش با سه برد بیشتر از جمله پیروزی یک بر صفر در خانه در مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل، از مزیت برتری تاریخی برخوردارند. 

تیم ملی ایران در این مرحله از رقابتها از بهترین دفاع برخوردار است و تاکنون گلی نخورده است. کره جنوبی با وجود اینکه چهار بار گل خورده است، بهترین تیم گلزن در دور سوم است و به طور متوسط در هر بازی دو گل به ثمر رسانده است. 

تیم چین با کسب یک امتیاز از سه مسابقه، برای حفظ امید صعود خود چاره ای جز پیروزی در ازبکستان ندارد. تیم چین که در خانه مغلوب سوریه شد بدنبال جبران با کسب اولین پیروزی است. 

همین نکته را می توان در مورد تیم میزبان بیان کرد. ازبکستان بعد از شکست برابر ایران در خانه بدنبال جبران است. شاگردان گائو هونگبو بدون حضور ژانگ لینپنگ که محروم است، به مصاف ازبکستان می روند. ازبک ها نیز آنزور اسماعیلوف و الکساندر گینریخ را در اختیار ندارند.

برنامه دیدارهای این گروه به شرح زیر است: 

برنامه دیدارهای هفته چهارم مرحله سوم مقدماتی جام جهانی 2018 در آسیا به شرح زیر است: 

گروه ای:

ازبکستان - چین

ایران - کره جنوبی 

قطر - سوریه

گروه بی:

استرالیا- ژاپن

عراق - تایلند

عربستان سعودی- امارات متحده عربی 


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب