سه امتیاز دیدار با کره جنوبی حیاتی است

هافبک باتجربه تیم ملی فوتبال ایران گفت: سه امتیاز دیدار با کره جنوبی در مسیر صعود به جام جهانی حیاتی است.

«اشکان دژاگه» روز دوشنبه در نشست خبری پیش از دیدار با کره جنوبی گفت: بازی مهمی مقابل کره جنوبی داریم و هر زمان با آنان بازی کرده ایم، کار سختی داشته ایم.

وی افزود: به این مساله آگاه هستیم که اکثر بازیکنان کره جنوبی در باشگاه های ریشه دار اروپا حضور دارند، اما تیم ایران نیز پیشرفت قابل توجهی داشته و بازیکنان از آمادگی کاملی برخوردار هستند و با حمایت هواداران سه امتیاز را کسب می کنیم.

دژاگه در مورد صحبت های یکی از بازیکنان کره جنوبی که فضای کشور و رفتار مردم ایران را مناسب ندانست، گفت: شنیده ام این بازیکن مصاحبه ای انجام داده که موجب ناراحتی شد، با او در وولفسبورگ آلمان هم تیمی بودیم و نمی دانم چرا این صحبت ها را مطرح کرد.

وی توضیح داد: امیدوارم در دیدار فردا با حضور هواداران فهیم و کسب سه امتیاز، فرهنگ بالای مردم و تماشاگران ایرانی را ثابت کنیم.

تیم ملی فوتبال ایران از ساعت 18:15 فردا (سه شنبه) در هفته چهارم از مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 در منطقه آسیا به مصاف کره جنوبی می رود.

این دو تیم در حالی در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می روند که هم اکنون هفت امتیاز اندوخته دارند.

منبع :

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب