کی‌روش: بازی با کره بسیار دشوار خواهد بود

سرمربی تیم ملی ایران در نشست خبری پیش از دیدار با کره جنوبی حاضر شد.

کی‌روش: بازی با کره بسیار دشوار خواهد بود

ایران و کره جنوبی در دور سوم مسابقات انتخابی جام جهانی 2018 فردا سه شنبه ساعت 18 در ورزشگاه آزادی برابر هم قرار می‌گیرند.

کارلوس کی‌روش، سرمربی پرتغالی ایران در نشست خبری دیدار ایران با کره جنوبی در دور سوم  مسابقات انتخابی جام جهانی 2018 اظهار کرد: شکی نداریم با توجه به تعداد رسانه هایی که اینجا هستند جذابیت این بازی برای هر دو تیم بالا خواهد بود. بازی فردا مقابل کره بسیار دشوار خواهد بود.

کی‌روش در ادامه ‌اضافه کرد: مطمئنا بازی فردا (سه‌شنبه) قسمت دیگری از بازی‌های ما برای صعود به جام جهانی خواهد بود. تیم ما کاملا آماده و هماهنگ است و با انگیزه و اشتیاق لازم آماده بازی فردا هستیم. ایران هم در این ایام بسیار خاص و با ارزش برای جامعه ایرانی است،  ولی وظیفه ما این است که فردا با انجام یک بازی خوب یک نتیجه‌ خوب برای مردم ایران به ارمغان بیاوریم. فردا با حضور خود در ورزشگاه حتی با وجود این که این ایام بسیار خاص است، امیدوارم که هواداران از ما حمایت کاملی را انجام دهند.

سرمربی پرتغالی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران در ادامه سخنان خود ، خاطر نشان کرد: من از طرف خودم ، اعضای کادرفنی و بازیکنان این ایام را به مردم بزرگ ایران تسلیت می گویم.

وی در ادامه در پاسخ به این سوال که کره‌ای‌ها جنگ روانی را پیش از آغاز مسابقه آغاز کرده‌اند، گفت‌: باید بگویم که تک تک بازیکنانم همین طور در دیدار برابر ازبکستان هم از آمادگی لازم برخوردار بودند، برای این بازی هم بازیکنانم کاملا آماده هستند. متاسفانه و یا خوشبختانه این موضوع باعث سردرد من شده است که چگونه بازیکنان نهایی را برای بازی فردا انتخاب کنم. امیدوارم که با کمک خداوند بزرگ بتوانم فردا بهترین انتخاب را انجام بدهم، اما درباره موضوع جنگ روانی کره‌ای‌ها بگویم که این مساله نه برای ما فرصت و نه تهدیدی محسوب می‌شود. ما به عنوان یک فوتبالیست فقط به دنبال کسب نتیجه‌ لازم هستیم. ما در تجارت سرگرمی هستیم و وظیفه ما این است که تلاش کنیم تا مردم خوشحال شوند. تمام تلاش ما بر این است که در این مسیر به برد دست پیدا کنیم. شما نمی توانید یک بازی را بیرون از زمین و در درون روزنامه‌ها برنده شوید،‌ بلکه پیروزی تنها با عملکرد خوب در زمین مسابقه به دست می‌آید. امیدوارم که بتوانیم عملکرد لازمه را در زمین داشته باشیم و توجهی به صحبت‌های رسانه‌ای نداشته باشیم.

سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال تصریح کرد: برای ما بازی برابر کره حکم یک چالش را دارد. همیشه تلاش ما بر این بوده که مقابل کره یاد بگیریم. کره‌ای‌ها تیمی هستند با سنت قدیمی و کشوری که میزبان جام جهانی بوده و نتایج خوبی هم گرفته است و حتی میزبانی بسیار خوبی در جام جهانی داشته‌اند. به همین خاطر ما چیزی برای از دست دادن مقابل کره نداریم. آنها هستند که به این جا می آیند و چیزهای زیادی برای از دست دادن دارند. ما نگاه خاصی به این بازی نداریم و تلاش می‌کنیم به این بازی به عنوان یک دیدار در مسیر جام جهانی نگاه کنیم. در پایان مطمئن هستم که در سایر دیدارهایمان یک بازی خوب را شاهد خواهیم بود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب