۷ برتری که نوت ۷ سامسونگ نسبت به گوگل پیکسل دارد

با اینکه مدل ۱۲۸ گیگی پیکسل ایکس ال قیمت بالاتری نسبت به نوت ۷ سامسونگ دارد اما بسیاری از کارشناسان معتقدند هنوز نوت ۷ جزء بهترین فبلت انترپرایز اندرویدی است و مزایای بیشتری نسبت به محصول گوگل دارد.

۷ برتری که نوت ۷ سامسونگ نسبت به گوگل پیکسل داردبه گزارش کلیک، اگر معضل آتش گرفتن نوت ۷ را در نظر نگیریم به ۷ دلیلی که در ادامه می آید می ‌توان گفت نوت ۷ سامسونگ بسیار بهتر از گوگل پیکسل است:

  • ضد آب بودن از ویژگی های این روزهای گوشی های معتبر است. به طوری که خرید گوشی بدون داشتن این ویژگی معنا ندارد. خصوصیتی که در گلکسی اس ۷ و بعضی گوشی‌ های موتورولا و آیفون ۷ پلاس مشاهده می شود. این دقیقاً یکی از برتری هایی است که نوت ۷ نسبت به پیکسل ایکس ال دارد. البته گفته‌ شده است که این مدل دارای استاندارد IP53 است و ضد غبار و ضد قطره است. در حالی ‌که آیفون و نوت ۷ از استاندارد IP67 برخوردارند.

  • مزیت دوم قلم دیجیتال S Pen است که سامسونگ با افزایش کارایی آن در نوت ۷ تلاش کرد با دست ‌نویس کردن متون کار هایی مانند ترجمه توسط کاربر راحت شود. اما چنین چیزی در پیکسل وجود ندارد.

  • اسلات برای افزودن حافظه جانبی. این ویژگی در پیکسل تعریف‌ نشده و بیشترین حافظه ‌ای که می توان در پیکسل استفاده کرد ۱۲۸ گیگ است اما روی نوت ۷ می‌ توانید حافظه جانبی نیز داشته باشید.

  • اسکنر iris که برای کاربران بیزینس امنیت را بالاتر می‌ برد و در نوت ۷ وجود دارد اما پیکسل از آن بی‌ بهره است.

  • فولدر امن که می ‌توان اطلاعات و تصاویر محرمانه را در آن ذخیره کرد، ویژگی دیگری است که در نوت ۷ وجود دارد اما در پیکسل دیده نمی شود.

  • برای کاربر بیزینس و انترپرایز داشتن نمایشگر بزرگتر یک مزیت است که نوت ۷ با داشتن نمایشگر ۵٫۷ اینچی به آن افتخار می‌ کند. کاربران هنگام کار با اسناد و اسپریت شیت ها می ‌توانند روی نوت ۷ بهتر کار کنند تا پیکسل ایکس ال ۵٫۵ اینچی!

  • هر دو گوشی از فناوری android pay بهره می ‌برند اما کاربران سامسونگ علاوه بر آن از Samsung pay نیزبرخوردارند و در مجموع می‌ توانند در نقاط بیشتری از پرداخت های الکترونیکی استفاده کنند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب