گوشی هوشمند زیبای شارپ لبه ندارد

شرکت الکترونیکی شارپ که در ماه فوریه گذشته توسط فاکسکان به ارزش ۶٫۲ میلیارد دلار خریداری شد، از یک گوشی مفهومی جدید رونمایی کرد.

گوشی هوشمند زیبای شارپ لبه نداردبه گزارش کلیک، این گوشی که Corner R نام دارد، به یک صفحه نمایش بدون قاب و منحنی در لبه مجهز است و با استفاده از تکنولوژی IGZO که توانایی نمایش ۱۰۰۰ پیکل در هر اینچ را دارد، دارای یک صفحه نمایش ۵٫۲ اینچی با رزولوشن ۱۰۸۰ در ۱۹۲۰ است. صفحه نمایش زیبا و منحصر به فرد این گوشی باعث شده است که ۹۰ درصد از پنل جلو به دکمه های مجازی مجهز شود.

این گوشی در طول نمایشگاه فناوری CEATEC 2016 در روز پنجشنبه در ژاپن معرفی شد. هیچ اطلاعاتی در مورد زمان انتشار این گوشی اعلام نشده است. هم چنین هیچ لیستی از مشخصات سخت افزاری/نرم افزاری این گوشی هم فاش نگردید. نه تنها حالا که این گوشی رونمایی شده هیچ اطلاعاتی از آن در دست نیست، بلکه کسی تا پیش از رونمایی از آن هم از وجودش خبر نداشت و شارپ در سکوت کامل این گوشی را تولید کرد.

اما آن چه از تصاویر منتشر شده از این گوشی مشخص است، این است که صفحه نمایش آن بسیار زیبا و واقعا منحصر به فرد می باشد و باید گفت که شارپ گوشی بی نظیری ساخت. از آن جا که این گوشی در یک نمایشگاه رسمی رونمایی اولیه شد، انتظار می رود به زودی اطلاعات فنی آن نیز منتشر شود. با اخبار تکمیلی با ما همراه باشد.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب