تسلا رکورد تولید خود را شکست

شرکت خودروسازی تسلا اگرچه به دلیل ناتوانی در تحویل تمام خودروهایی که وعده آنها را در بهار امسال داده بود، سه ماهه مالی دوم سال جاری میلادی را با وضعیتی نه چندان مطلوب پشت سر گذاشت

تسلا رکورد تولید خود را شکست

شرکت خودروسازی تسلا اگرچه به دلیل ناتوانی در تحویل تمام خودروهایی که وعده آنها را در بهار امسال داده بود، سه ماهه مالی دوم سال جاری میلادی را با وضعیتی نه چندان مطلوب پشت سر گذاشت، اما به نظر می رسد مدیران این شرکت نهایت تلاش خود را به کار گرفته اند و این ضعف را در تابستان امسال جبران کرده اند.

در تازه ترین گزارشی که به طور رسمی از سوی تسلا در اختیار رسانه ها قرار گرفته، اعلام شده این شرکت طی تابستان امسال تعداد 24500 دستگاه خودرو را به مشتریان خود تحویل داده است. این میزان در مقایسه با سه ماهه دوم امسال، رشد هفتاد درصدی را نشان می دهد. جالب است بدانید تسلا در مدت مشابه در سال گذشته، تنها 11580 دستگاه خودرو فروخته بود. همچنین، میزان تولید خودروهای تسلا در تابستان امسال نسبت به سه ماهه قبل از آن نیز رشد 37 درصدی را نشان می دهد.


ایلان ماسک یا سخنگوی تسلا درباره چگونگی دستیابی به این موفقیت اظهار نظری نکرده اند. البته، توسعه خطوط تولید این شرکت یکی از دلایل اصلی در این افزایش تولید به شمار می رود. همچنین، عرضه مدل جدید تسلا به نام Model S60 باعث شد تا افراد بیشتری به جمع مشتریان تسلا بپیوندند. بخش دیگری از این موفقیت نیز به طرح فروش قسطی خودرو از سوی تسلا نسبت داده می شود.
با این اوصاف، بعید به نظر می رسد که تسلا در دستیابی به هدف خود مبنی بر فروش 50 هزار دستگاه خودرو در نیمه دوم سال 2016 موفق شود. پیش بینی شده که میزان فروش تسلا در سه ماهه پایانی سال 2016 معادل و یا بهتر از مدت مشابه در سال گذشته باشد. با این حال، چالش اصلی برای تسلا در سال 2017 آغاز می شود، چرا که عرضه مدل 3 را آغاز می کند. این شرکت چالش راه اندازی کارخانه عظیم خود را نیز پیش رو دارد تا به این ترتیب بتواند رشد تولید خود را همچنان حفظ کند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب