2 طلا و یک برنز در انتظار آزادکاران ایران در تورنمنت هند

دو نماینده ایران به دیدار فینال و یک نفر به دیدار رده بندی روز دوم رقابتهای بین‌المللی کشتی آزاد هند راه یافتند.

دو نماینده ایران به دیدار فینال و یک نفر به دیدار رده بندی روز دوم رقابتهای بین‌المللی کشتی آزاد هند راه یافتند.

به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون کشتی، در روز دوم این رقابت ها و در وزن 61 کیلوگرم مهران شیخی در دور نخست مقابل نماینده تاجیکستان با نتیجه 10 بر صفر (ضربه فنی) به پیروزی رسید. وی در دور بعد نیز حریف هندی را شکست داد و در مرحله نیمه نهایی نیز با نتیجه 10 بر صفر کشتی گیری از اوکراین را برد و راهی دیدار فینال شد. حریف وی در این دیدار کشتی گیری از کشور میزبان است.
در وزن 86 کیلوگرم علی موجرلو به ترتیب با نتایج 8 بر صفر و 6 بر 2 کشتی گیرانی از کشورهای تاجیکستان و اوکراین را مغلوب کرد و راهی دیدار پایانی شد. موجرلو در دیدار فینال به مصاف نماینده ازبکستان می رود.
در وزن 125 کیلوگرم نیز جعفر شمس ناتری با نتیجه 3 بر یک مقابل کشتی گیری از مغولستان شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد. وی در این دیدار به مصاف حریفی از هند می رود.
تیم ایران که با پنج کشتی گیر در این رقابت ها شرکت کرده است، در روز نخست نیز توسط بهمن تیموری و اسماعیل نجاتیان در اوزان 74 و 97 کیلوگرم به مدال طلا رسید.
رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام شهردار پونا روزهای 17 و 18 مهرماه با حضور تیم های ایران، هند، روسیه، تاجیکستان، قرقیزستان، اوکراین، مغولستان، ازبکستان و گرجستان در شهر پونا برگزار می شود.

منبع :

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب