همکاری ایران و اتریش در حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر گسترش می‌یابد

نمایندگان وزارت علوم، تحقیقات و اقتصاد اتریش با دبیر ستاد توسعه فناوری انرژی‌های تجدیدپذیر معاونت علمی‌و فناوری ریاست‌جمهوری دیدار کردند.

همکاری ایران و اتریش در حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر گسترش می‌یابد

نمایندگان وزارت علوم، تحقیقات و اقتصاد اتریش در راستای اجرایی‌سازی برنامه اجرایی تدوین شده ذیل نقشه راه همکاری‌های 5 ساله دو کشور ایران و اتریش با دبیر ستاد توسعه فناوری انرژی‌های تجدیدپذیر معاونت علمی‌و فناوری ریاست‌جمهوری دیدار کردند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، به منظور گسترش همکاری‌های علمی و فناورانه حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر  بین دو کشور ایران و اتریش جلسه‌ای با حضور سیروس وطنخواه، دبیر ستاد توسعه فناوری انرژی‌های تجدیدپذیر معاونت علمی با نمایندگان کارگروه فناوری های کارای اتریش برگزار شد.

در این جلسه که رییس اداره پروژه‌های اقتصادی خارجی و صادرات فناوری وزارت فدرال علوم، تحقیقات و اقتصاد، رییس بخش صادرات فناوری وزارت فدرال علوم، تحقیقات و اقتصاد و کارشناس ارشد سیاست اقتصاد خارجی و ادغام اروپا وزارت فدرال علوم، تحقیقات و اقتصاد و رایزن سیاسی- اقتصادی سفارت اتریش حضور داشتند، تعاملات لازم در جهت گسترش همکاری‌های علمی ایران و اتریش برقرار شد.

بر همین اساس، پیرو توافقات انجام شده در سفر وطنخواه به اتریش و تدوین برنامه اجرایی همکاری‌های فناورانه بین دو کشور در معاونت علمی، در این نشست ضمن تبادل گزارشی از پیشرفت‌های انجام شده در روند همکاری‌ها، به پیشنهاد دبیر ستاد مقرر شد برنامه سالانه برگزاری کارگاه‌های آموزشی مشترک در حوزه فناوری انرژی‌های تجدیدپذیر، همکاری در انتقال فناوری سامانه زباله سوز و حضور شرکتهای اتریشی در کنفرانس بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر ایران در دستور کار قرار گیرد.

فرناز طالبی
پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب