سامانه ابری محوری که به سوپرکامپیوتر هوش مصنوعی بدل خواهد شد

شرکت مایکروسافت اعلام کرده است که سیستم ابری آزور این شرکت قرار است تا به نخستین سوپرکامپیوتر در رده هوش مصنوعی تبدیل شود.

شرکت مایکروسافت اعلام کرده است که سیستم ابری آزور این شرکت قرار است تا به نخستین سوپرکامپیوتر در رده هوش مصنوعی تبدیل شود.سامانه آزور در میان اهالی دنیای فناوری به‌عنوان یک پلتفرم مطلوب ارائه خدمات ابری به‌حساب می‌آید.

با این‌ وجود مایکروسافت برنامه‌های دیگری را برای این سیستم در نظر گرفته است که کاربری آن را به سطحی فراتر از تعریف یادشده ارتقا خواهد داد.به‌تازگی ساتیا نادلا در نشست ویژه مایکروسافت در شهر دوبلین از برنامه‌های ویژه مایکروسافت برای آینده سیستم آزور پرده‌برداری کرده است.

بر اساس گفته او قرار است تا این سیستم به نخستین سوپرکامپیوتر جهان در رده هوش مصنوعی بدل گردد که این امر می‌تواند موقعیت منحصر به‌ فردی را برای مایکروسافت به ارمغان بیاورد.نادلا آینده را از آن سیستم‌های هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی دانسته و با اشاره به این‌که هدف سامانه آزور، سازگاری با فناوری‌های آینده است، به‌صورت رسمی طرح یادشده را تائید کرده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب