سامانه ابری محوری که به سوپرکامپیوتر هوش مصنوعی بدل خواهد شد

شرکت مایکروسافت اعلام کرده است که سیستم ابری آزور این شرکت قرار است تا به نخستین سوپرکامپیوتر در رده هوش مصنوعی تبدیل شود.

سامانه ابری محوری که به سوپرکامپیوتر هوش مصنوعی بدل خواهد شد

شرکت مایکروسافت اعلام کرده است که سیستم ابری آزور این شرکت قرار است تا به نخستین سوپرکامپیوتر در رده هوش مصنوعی تبدیل شود.سامانه آزور در میان اهالی دنیای فناوری به‌عنوان یک پلتفرم مطلوب ارائه خدمات ابری به‌حساب می‌آید.

با این‌ وجود مایکروسافت برنامه‌های دیگری را برای این سیستم در نظر گرفته است که کاربری آن را به سطحی فراتر از تعریف یادشده ارتقا خواهد داد.به‌تازگی ساتیا نادلا در نشست ویژه مایکروسافت در شهر دوبلین از برنامه‌های ویژه مایکروسافت برای آینده سیستم آزور پرده‌برداری کرده است.

بر اساس گفته او قرار است تا این سیستم به نخستین سوپرکامپیوتر جهان در رده هوش مصنوعی بدل گردد که این امر می‌تواند موقعیت منحصر به‌ فردی را برای مایکروسافت به ارمغان بیاورد.نادلا آینده را از آن سیستم‌های هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی دانسته و با اشاره به این‌که هدف سامانه آزور، سازگاری با فناوری‌های آینده است، به‌صورت رسمی طرح یادشده را تائید کرده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
پنجره ای رو به روشنایی از دین و زندگی 1 دهم
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( دهم عمومی)
دبیر : محمد رضایی بقا