اسنپ و TAP30 ارزان‌ترین وسیله برای رفتن به فرودگاه

یکی از دردسرهای مسافران هوایی که به فرودگاه می‌رسند گرفتن تاکسی است

اسنپ و TAP30 ارزان‌ترین وسیله برای رفتن به فرودگاه

یکی از دردسرهای مسافران هوایی که به فرودگاه می رسندگرفتن تاکسی است. هزینه تاکسی فرودگاه بسیار بالا و غیر معمول است و این البته فقط مختص فرودگاه های ایران نیست. در همه نقاط دنیا هزینه سفر از فرودگاه به مقصدی در داخل شهر بسیار گران است دلیل هم این است که فرودگاه‌ها یکی از نقاطی هستند که از نظر سفر مقررات‌ خود را دارند و شرکتهای تاکسیرانی باید بخشی از هزینه خود را به فرودگاه بپردازند.

به همین دلیل مسافرکش‌ها و تاکسی های دیگر هم نمیتوانند در فرودگاه مسافر بگیرند. با آمدن اپلیکیشن‌های گرفتن تاکسی مانند Uber و Lyft که خودروهای شخصی را به مسافرکش‌ تبدیل می‌کرد باعث جدال تازه‌ای در این زمینه شد. بسیاری از فرودگاه‌ها هنوز هم به اوبر و لیفت اجازه سوارکردن مسافر نمی‌دهند اما هر دو شرکت گرفتن تاکسی با موبایل در حال مبارزه با این قوانین هستند ضمن اینکه در این بین طرفداری مسافران را با خود دارند. در حال حاضر ۱۰ فرودگاه از ۴۰ فرودگاه اصلی آمریکابه Uber و Lyft و دیگر شرکت‌های گرفتن تاکسی از طریق موبایل اجازه مسافرگیری از داخل فرودگاه را نمی‌دهند و البته در این میان راه‌حل‌های هم برای دور زدن این ممنوعیت‌ها وجود دارد. مثلا مسافران یاد گرفته‌اند به نزدیک‌ترین هتل یا ایستگاه در نزدیکی فرودگاه بروند و از آنجا تاکسی سفارش دهند. یا برچسب های اوبر و لیفت را از روی خودروهای خود برداشته‌اند و به مسافران هم می‌گویند که روی صندلی جلو سوار شوند که از اعتراض تاکسی‌های رسمی و ماموران فرودگاه در امان باشند. 

واقعیت این است مسافران از طریق این اپلیکیشن‌ها هزینه بسیار کمتری می‌پردازند و این موضوع در محبوبیت این ابزارها در فرودگاه‌ها بسیار موثر بوده است. 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب