روز 5 آبان رویدادی به میزبانی مایکروسافت برگزار خواهد شد

برای آگاهی از تازه‌های ویندوز 10 به ما بپیوندید، این تاریخ را برای مشاهده زنده این رویداد در نیویورک به خاطر بسپارید: چهارشنبه 26 اکتبر 2016 ساعت 10 صبح به وقت محلی.

روز 5 آبان رویدادی به میزبانی مایکروسافت برگزار خواهد شد

شاید بسیاری از ما علاقمند باشیم بدانیم مایکروسافت در فکر معرفی چه سخت افزار و نرم افزار جدیدی است، بنابراین اطلاع از این که این کمپانی مطرح دنیای فناوری قصد دارد روز 26 اکتبر، 5 آبان، رویدادی را برگزار کند برایمان جالب خواهد بود. مایکروسافت در خصوص جزییات این مراسم و اینکه چه محصولاتی را در طی این مراسم معرفی خواهد کرد هیچگونه اطلاعاتی منتشر نکرده است اما به نظر می رسد موضوع رویداد حول و حوش ویندوز 10 خواهد گشت.
در دعوتنامه این رویداد نوشته شده است:

برای آگاهی از تازه های ویندوز 10 به ما بپیوندید، این تاریخ را برای مشاهده زنده این رویداد در نیویورک به خاطر بسپارید: چهارشنبه 26 اکتبر 2016 ساعت 10 صبح به وقت محلی.

 

با توجه به دعوتنامه، موضوع این مراسم می تواند بسیار متنوع باشد اما بر اساس شایعاتی که به گوش رسیده است باید انتظار رویدادی در خصوص سخت افزار جدید سرفیسی را داشته باشیم.


از ماه ژوئن تا کنون شایعاتی به گوش می رسد مبنی بر اینکه مایکروسافت سخت مشغول طراحی و ساخت رقیبی برای iMac است. برای دستیابی به چنین محصولی، مایکروسافت به سراغ پی سی جدید AIO Surface رفته است. ماه گذشته نیز اخباری در خصوص معرفی این کامپیوتر در ماه اکتبر شنیده شد و از آنجایی که مایکروسافت دعوتنامه های خود برای رویدادی در ماه اکتبر را ارسال کرده است می توان به صحت این شایعات بیشتر اطمینان کرد.


متاسفانه اگر شما هم انتظار معرفی محصولاتی دیگر توسط مایکروسافت را داشتید، مانند تبلت یا حتی سرفیس فون جدید، باید بگوییم که این رویداد خبر جدیدی برای شما به همراه نخواهد داشت چرا که مایکروسافت قصد ندارد سرفیس فون جدیدی را به این زودی ها روانه بازار کند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
همایش جمع بندی دیفرانسیل قسمت اول
چهارم ریاضی     دبیر : مهدی ملا رمضانی