تولید داروی تست تشخیص دیابت با حمایت ستاد فناوری نانو

مدیر عامل یک شرکت فناور گفت: با حمایت ستاد فناوری نانو داروی تشخیص دیابت و کرم ضد سوختگی در این شرکت تولید و درحال اخذ مجوزهای لازم هستیم برای تولید انبوه هستیم.

محمد رئوفی مدیرعامل یک شرکت فن‌آور در حوزه دارویی با اشاره به توزیع داروی جدید برای تست بیماران دیابتی عنوان کرد: تحقیقات بر روی  ساخت این محصول از حدود پنج سال پیش آغاز شده و این دارو به وسیله کارشناسان فنی شرکت در شش ماه پیش تولید شد.

وی ادامه داد: این محصول بیشتر برای بیماران دیابتی بوده که ترکیب آن ماده گیاهی گل رز،‌کرمی برای التیامی سوختگی  و دردهای ناشی از بخیه درست شده است.

رئوفی عنوان کرد: در داروی ضد دیابت تخلل ترکیباتش نسبت به داروهای رایج بیشتر بوده و همین امر سبب شده تا طول فرآیند درمان کاهش یابد.

وی تصریح کرد: رشد سلول‌ها بر اثر مصرف این دارو و همچنین کرم سوختگی بسیار بالا بوده و همین امر سبب کاهش درد بیمار و تعادل متابولیسم بدن می‌شود.

رئوفی اظهار داشت: تولید این دارو با حمایت ستاد فناوری نانو صورت گرفته و این دارو به تولید انبوه نرسیده و ما به فکر تجاری سازی آن هستیم.

وی افزود: متاسفانه هیچ حمایتی از ما صورت نگرفته و ما به دنبال برند دانشگاهی معتبر و اخذ مجوز از سازمان غذا و دارو هستیم.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب