معجزۀ یک نوشیدنی طبیعی بر کاهش کلسترول

افزایش کلسترول خون به دلیل عادتهای بد غذایی مانند مصرف فست فودها و مواد قندی، خطری برای سلامت قلب و رگهای خونی به شمار می‌رود.

معجزۀ یک نوشیدنی طبیعی بر کاهش کلسترول

افزایش میزان کلسترول ممکن است به تجمع پلاکها در دیواره رگهای خونی، تنگی عروق و تصلب شرایین منجر شود، که مانع از جریان یافتن خون در همه اعضای بدن شده و خطر ابتلا به بیماریهای قلبی و سکته مغزی را افزایش می دهد.

کلسترول بطور کلی به دو نوع تقسیم بندی می شوند : لیپوپروتئین با چگالی کم (LDL) بدترین نوع کلسترول است زیرا در دیواره رگها جمع شده ومانع از جریان یافتن خون در بدن می شود.
لیپوپروتئین با غلظت بالا (HDL)، که موجب از بین رفتن کلسترول زاید شده، و فوایدی نیز دارد.
گفتنی است سیگار کشیدن، رژیم غذایی نامناسب، کم تحرکی و بیماری دیابت و چاقی؛ معمولا افزایش میزان کلسترول بد را به دنبال دارد.

به سادگی می توان گفت افزایش کلسترول در بیشتر موارد ناشی از عادت های نامناسب در زندگی است.


روش طبیعی از بین بردن کلسترول زاید:
این روش می تواند به از بین بردن کلسترول بد و تمیز کردن رگها و انتخاب روش زندگی سالمتری منجر شود.
مواد لازم:
4 لیترآب، 8 عدد لیمو، 8 حبه سیر، 4-5 برش زنجبیل
روش تهیه:
لیمو را به خوبی شسته و آن را تکه تکه کنید، زنجبیل و سیر را پوست کنده وبه خوبی چرخ کنید،همه این مواد را بدون آب در مخلوط کن ریخته و به هم بزنید تا کاملا نرم شود سپس در ظرف متوسطی قرار داده و آب را بدان اضافه کنید و در حرارت ملایم بجوشانید، به خوبی آن را صاف کرده و درظرف دربسته محکمی در یخچال قرار دهید.

روش استفاده
این معجون را روزانه و دو ساعت پیش از غذا ، با معده خالی بنوشید. جهت تسریع در روند بهبود، برخی تمرینهای ورزشی توصیه می شود.

البته محققان توصیه کرده اند که پیش از هرنوع درمان گیاهی و یا دارویی، با پزشک خود مشورت کنید.


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب