بهترین پاروزنان کایاک و کانوی هزار متر مشخص شدند

رقابت‌های قایقرانی قهرمانی کشور در دریاچه آزادی برگزار می‌شود که در مرحله اول بهترین‌های کایاک و کانوی در مسافت هزار متر معرفی شدند.

بهترین پاروزنان کایاک و کانوی هزار متر مشخص شدند

رقابت‌های قایقرانی آب‌های آرام قهرمانی کشور در دریاچه آزادی در حال برگزاری است که مسابقات فینال مسافت ۱۰۰۰ متر برگزار شد و نفرات برتر در مواد کایاک و کانوی تکنفره، دونفره و چهارنفره رده سنی جوانان و بزرگسالان و مشخص شدند.

در کایاک یک نفره ۱۰۰۰ متر بزرگسالان علی آقامیرزایی از گیلان مقام اول، احمدرضا طالبیان از اصفهان مقام دوم و محمدطاهر حسینی افشار از کرمانشاه مقام سوم را به دست آوردند.
در کانوی یک نفره ۱۰۰۰ متر بزرگسالان کیا اسکندانی از تهران،علی اجاقی از کرمانشاه و مهدی آقاسی از مازندران مقام های اول تا سوم را به دست آوردند.
در کایاک یک نفره ۱۰۰۰ متر جوانان ابوالفضل درجزی از گیلان، امیر خوانساری از مازندران و علیرضا مرادی از لرستان اول تا سوم شدند.
در کانوی یک نفره ۱۰۰۰ متر جوانان نبی رضایی از مازندران، رشاد وفائی از کردستان و بهراد پیوند سرخی از گیلان در رده های اول تا سوم قرار گرفتند.
در کایاک دو نفره ۱۰۰۰ متر بزرگسالان پیمان قویدل و جواد مومنی از گیلان مقام اول، هادی جعفری و محمدطاهر حسینی افشار از کرمانشاه مقام دوم و امید احمدی و محمدرضا مقدمی از زنجان مقام سوم را به دست آوردند.
در کانوی دو نفره ۱۰۰۰ متر بزرگسالان هومن کریمی و معراج محمدزاده از تهران، دامون صادقی و محمد نوری از تهران توابع و سهیل نوروزنژاد و مهرداد دانیالی از گیلان مقام های اول تا سوم را به دست آوردند.
در کایاک دو نفره ۱۰۰۰ متر جوانان محمدرضا صیاد و شایان مافی از گیلان، علیرضا مرادی و مرتضی کلانتری از لرستان و پارسا امیدوار و آرمین حیدرزاده از تهران در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.
در کانوی دو نفره ۱۰۰۰ متر جوانان نبی رضایی و علی جان بابایی از مازندران، رشاد وفائی و فاروق عشقی از کردستان و بهراد پیوندسرخی و علیرضا حسینی از گیلان اول تا سوم شدند.
در کایاک چهار نفره ۱۰۰۰ متر بزرگسالان تیم گیلان با ترکیب جواد مومنی، محمد گلپیرا، علیرضا فرمانده و پیمان قویدل از گیلان مقام اول را بدست آورد، تیم تهران با ترکیب علیرضا جهان نما، مسعود شاهپوری، امیر شمس و پوریا شریفی دوم شد و تیم زنجان با ترکیب امید احمدی، علی جاروقی، آریا آقایاری و محمدرضا مقدمی در دره سوم قرار گرفت.
در کایاک چهار نفره ۱۰۰۰ متر جوانان تیم گیلان با ترکیب ابوالفضل درجزی، محمد زارع، علی الماسی و امیر آقامیرزایی اول، تیم مازندران با ترکیب امیر خوانساری، مهرشاد شریفی، یوسف پشتوان و محمد بالی اسلامی دوم و تیم تهران با ترکیب آرمین حیدر زاده، تارخ طابی، کوروش فرجی و سینا اطاعتی سوم شدند.
فرزین اسدی و عادل مجللی دو ملی‌پوش ایران هستند که در این مسابقات شرکت نکرده‌اند.
این رقابت‌ها در دریاچه آزادی در حال برگزاری است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب