فراخوان شانزدهمین دوره پایان‌نامه سال دانشجویی تمدید شد

فراخوان شانزدهمین دوره پایان نامه سال دانشجویی با اضافه شدن موضوع فرهنگ و مدیریت جهادی به بخش ویژه این جشنواره تمدید شد.فراخوان شانزدهمین دوره پایان نامه سال دانشجویی با اضافه شدن موضوع فرهنگ و مدیریت جهادی به بخش ویژه این جشنواره تمدید شد.

به گزارش ایسنا، مهلت ارسال آثار به دبیرخانه شانزدهمین دوره جشنواره پایان‌نامه سال دانشجویی تا 15 آبان ماه تمدید شد و علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را در سه بخش اصلی، جنبی و ویژه این جشنواره ارایه دهند.
در بخش اصلی این جشنواره پایان نامه‌های فارغ التحصیلان دوره‌های کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه کشور در گروه‌های علوم انسانی، معماری و هنر پذیرفته می‌شود.
 
در بخش ویژه فارغ التحصیلان دانشگاه‌ها می‌توانند پایان نامه‌ها و تحقیقات خود با موضوعات اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، کارآفرینی و اشتغال، فناوری‌های نرم و هویت ساز را به دبیرخانه جشنواره کتاب و پایان نامه سال ارایه دهند. همچنین در این بخش پایان نامه‌ها و پژوهش‌های دانشجویان دانشگاه‌های استان زنجان و پایان نامه ها و پژوهش‌های دانشجویان ایرانی دانشگاه‌های خارج از کشور نیز پذیرفته می‌شود.
 
همچنین موضوع جدیدی با عنوان "فرهنگ و مدیریت جهادی" به موضوعات بخش ویژه این دوره از جشنواره اضافه شد.
 
در بخش جنبی نیز تمامی پژوهش‌ها و تحقیقات انجام شده در گروه‌های علوم انسانی، معماری و هنر پذیرفته می‌شود.
 
ثبت نام در جشنواره از طریق سامانه اینترنتی به آدرس www.isba.ir تا 15 آبانماه انجام می‌شود.