شازم از اپلیکیشن جدید Shazam Lite رونمایی کرد

شازم از اپلیکیشن جدیدی به نام Shazam Lite رونمایی کرده است که به فضای ذخیره سازی کمتری نیاز داشته و اینترنت کمتری نیز مصرف می‌کند

شازم از اپلیکیشن جدید Shazam Lite رونمایی کرد

شازم از اپلیکیشن جدیدی به نام Shazam Lite رونمایی کرده است که به فضای ذخیره سازی کمتری نیاز داشته و اینترنت کمتری نیز مصرف می‌کند. این اپلیکیشن که برای دستگاه‌های اندرویدی طراحی شده است در واقع درست مانند اپلیکیشن‌های Facebook و Messenger Lite با در نظر گرفتن کاربران در کشورهای در حال توسعه طراحی شده است.

همان طور که گفتیم نسخه جدید شازم در مقایسه با نسخه اصلی این اپلیکیشن فضای کمتری را در گوشی‌های اندرویدی اشغال کرده و به دیتای کمتری نیز نیاز دارد. اغلب کاربران در کشورهای در حال توسعه فضای ذخیره سازی و حجم اینترنت کمی در اختیار دارند و به این ترتیب اپلیکیشن‌های سبک این چنینی برای آنها بسیار مفید و کارآمد خواهد بود.

اگرچه می‌توان گفت که در این نسخه جدید و سبک از شازم کمی آب بسته شده است، اما این اپلیکیشن همچنان مهم ترین توقع کاربران را برآورده می کند و می‌تواند اطلاعات مربوط به یک آهنگ خاص را در اختیار آنها قرار دهد.

کاربران زمانی که می‌خواهند یک آهنگ را شناسایی کنند تنها کافی است که اپلیکیشن Shazam Lite را باز کنند. این اپلیکیشن هم چنین می‌تواند زمانی که گوشی در حالت آفلاین است نیز آهنگ ها را شناسایی کند. علاوه بر این، Shazam Lite این قابلیت را دارد که آخرین جستجوهای کاربر را ذخیره کند تا کاربران بتوانند هر موقع که دوست داشتند دوباره به این آهنگ ها گوشی کنند.

اپلیکیشن Shazam Lite تنها به کمتر از 1 مگابایت فضای ذخیره سازی نیاز دارد که برای کاربران در کشورهای در حال توسعه بسیار ایده آل است. این موضوع که نسخه سبک شازم به اینترنت و فضای ذخیره سازی کمی نیاز دارد به این معنی است که کاربران می‌توانند به راحتی آن را روی طیف وسیعی از گوشی‌های اندرویدی قدیمی خود نصب کنند، گوشی هایی که از رم چندان بالایی نیز برخوردار نیستند.

شازم از امروز یک نسخه انگلیسی از این اپلیکیشن را در ویتنام، اندونزی، هند، نیجریه و فیلیپین عرضه می‌کند. نسخه اسپانیایی این برنامه نیز به زودی در ونزوئلا عرضه خواهد شد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب