کداک از گوشی هوشمند جدیدی رونمایی خواهد کرد

آن دسته از افرادی که برای ثبت خاطرات دوران کودکی و نوجوانی خود از دوربین‌های غیر دیجیتال استفاده کرده‌اند قطعا با برند کداک آشنا هستند

کداک از گوشی هوشمند جدیدی رونمایی خواهد کرد

آن دسته از افرادی که برای ثبت خاطرات دوران کودکی و نوجوانی خود از دوربین‌های غیر دیجیتال استفاده کرده‌اند قطعا با برند کداک آشنا هستند و این نام برای این دسته از افراد بیشتر یادآور عکاسی است تا گوشی‌های هوشمند. در هر حال شرکت‌ها باید برای تامین نیازهای جامعه و حفظ جایگاه خود در بازار مطابق با پیشرفت‌های دنیای فناوری، خود را ارتقا دهند و به همین دلیل شرکت کداک سال گذشته از اولین گوشی هوشمند خود به نام Kodak IM5 رونمایی کرد.

در هر حال این گوشی هوشمند آن چنان که کداک پیش بینی می‌کرد موفق نشد اما بر خلاف انتظار، کداک هنوز ناامید نشده و اکنون قصد دارد یک بار دیگر شانس خود را در بازار اسمارت فون‌ها امتحان کند. کداک به تازگی تصویر تیزری را منتشر کرده است که نشان می‌دهد این شرکت در حال آماده سازی برای رونمایی از یک گوشی هوشمند جدید در تاریخ 20 اکتبر است.

هنوز هیچ اطلاعاتی درباره مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری این گوشی هوشمند در دست نیست اما با توجه به سابقه فعالیت کداک در عرصه عکاسی می‌توان انتظار داشت که این گوشی هوشمند به دوربینی قدرتمند مجهز شده باشد و در کل یک گوشی دوربین محور باشد. همان طور که در تصویر این تیزر می‌بینید، کداک نوعی دکمه را نمایش می‌دهد که می‌تواند در واقع دکمه شاتر دوربین این گوشی باشد.

در هر حال باید اعتراف کنیم که نمی‌توان درباره موفق محصول جدید کداک در دنیای گوشی‌های هوشمند چندان دید مثبتی داشت. با توجه به قدرت نمایی شرکت‌های بزرگی همچون اپل و سامسونگ در این عرصه، سایر شرکت ها نمی‌توانند چندان عرض اندام کنند. باید منتظر بمانیم و ببینیم که کداک در 20 اکتبر برای جلب توجه مشتریان چه چیزی در چنته دارد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب