Xbox Scorpio ممکن است پیش از زمان گفته شده عرضه شود

بدون شک نسل هشتم کنسول‌های بازی، حداقل تا اینجای کار، دوره‌ی با شکوهی برای مایکروسافت و Xbox نبوده است

Xbox Scorpio ممکن است پیش از زمان گفته شده عرضه شود

بدون شک نسل هشتم کنسول های بازی، حداقل تا اینجای کار، دوره ی با شکوهی برای مایکروسافت و Xbox نبوده است. مایکل پچر، یکی از تحلیلگران این صنعت به تازگی نظر خود را درباره عدم موفقیت مایکروسافت و Xbox One در رقابت نسل هشتمی کنسول ها به اشتراک گذاشته است و عقیده دارد احتمال عرضه ی Project Scorpio، پیش از زمان اعلام شده برای آن محتمل است.

مایکل پچر، تحلیلگر حوزه گیم و تکنولوژی می گوید مایکروسافت در وضعیت عجیبی گیر افتاده است چراکه حتی در آمریکا هم از رقیب خود عقب مانده است. به عقیده او، اگر مایکروسافت به اندازه کافی Xbox One فروخته بود، دوم شدن برایش اهمیتی نداشت. اما در حال حاضر شرایط اینگونه نیست.

من فکر نمی کنم برای مایکروسافت، در جایگاه دوم قرار گرفتن مهم باشد، اما اینکه 20 میلیون نسخه کمتر از آنچه که باید فروخته باشند، برایشان مهم است. یکی می بازرد و یکی می برد. اگر نتیجه ی رقابت بین برنده و بازنده، مثلا 100 میلیون در مقابل 90 میلیون باشد، فکر نمی کنم برای کسی اول و دوم مهم باشد.اما اگر نتیجه 100 میلیون در مقابل 50 میلیون باشد، برای مایکروسافت مهم است. چون آن ها می دانند که اگر 150 میلیون کنسول فروخته شود، باید تمام تلاش خود را کنند تا حدودا نصف این تعداد را سهم خود کنند. به نظرم این مشکلِ دوم بودن مایکروسافت در حال حاضر است و فاصله ی بسیار زیاد آن ها از رقیبشان، آن ها را در وضعیت پیچیده و سختی قرار داده است. آن ها حتی در آمریکا هم عقب افتاده اند و این چیزی است که هیچگاه اتفاق نیافتاده بود. آن ها هیچوقت انتظار این را نداشته اند.

پچر عقیده دارد که مایکروسافت امسل موقعیت مناسبی برای عرضه ی Project Scorpio ندارد و برای اینکار باید ابتدا سهم بازار بیشتری را ازان خود کند. اما ممکن است برنامه خود را سرعت بدهند و Scorpio را پیش از زمان اعلام شده (اواخر 2017)، عرضه کنند.


Xbox Scorpio ممکن است پیش از زمان گفته شده عرضه شود


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب