نوروز 96

گوشی جدید Htc بولت همراه با اندروید نوقا به بازار خواهد آمد

تصاویر گوشی معرفی نشده اچ تی سی بولت برای اولین بار در ماه سپتامبر در فضای مجازی منتشر شده بودتصاویر گوشی معرفی نشده اچ تی سی بولت برای اولین بار در ماه سپتامبر در فضای مجازی منتشر شده بود و اکنون به نظر می رسد که که این محصول اچ تی سی در اواخر همین ماه در آمریکا رونمایی خواهد شد. ظاهراً اچ تی سی بولت اولین مدل از گوشی های این شرکت است که به صورت پیش فرض با اندروید نوقا به بازار خواهد آمد. البته نا گفته نماند گوشی های پیکسل و پیکسل XL گوگل نیز با اندروید نوقا عرضه خواهند شد اما آنها جزو برند اچ تی سی نیستند.

به گفته یکی از توسعه دهندگان HTC ROM به نام LIabTooFeR، گوشی بولت به اندروید نوقا و رابط کاربری Sense 8 مجهز خواهد شد. این نسخه از رابط کاربری Sense مشابه همان رابط کاربری بکار برده شده در اچ تی سی 10 است با این تفاوت که در اچ تی سی 10 از نسخه مارشمالوی اندروید استفاده شده است.


گفته می شود که بولت با نام رمزی HTC Acadia مختص آمریکا نیست و در آسیا و آفریقا نیز عرضه خواهد شد. هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد قابلیت های احتمالی اچ تی سی بولت منتشر نشده است اما قطعاً طراحی این گوشی یادآورد مدل اچ تی سی 10 خواهد بود و از بدنه مشابه فلزی به علاوه اسکنر اثر انگشت در قاب جلویی بهره می برد.
در قاب پشتی نیز شاهد یک دوربین و فلش دوال LED خواهیم بود که اما فوکوس اتوماتیک لیزری در این مدل به چشم نمی خورد. با توجه به اینکه اچ تی سی بولت طبق شایعات تا چند هفته آینده رونمایی خواهد شد، انتظار می رود در این مدت شاهد انتشار اطلاعات بیشتری در مورد قابلیت های احتمالی آن باشیم.

منبع :

پرتابه از فیزیک چهارم ریاضی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم ریاضی)
دبیر : حمیدرضا بروشکی