جزییات هدست واقعیت مجازی فیس‌بوک

مارک زاکربرگ مدیرعامل فیس‌بوک گفته که هدست واقعیت مجازی این شرکت Oculus نیاز به تلفن همراه یا کامپیوتر ندارد و یعنی این هدست به تنهایی کار می‌کند.

حال حاضر دو نوع هدست واقعیت مجازی وجود دارد. هدست‌هایی که با تلفن همراه کار می‌کنند مانند سامسونگ Gear VR و Google DayDream و  هدست‌هایی که با کامپیوتر کار می‌کنند مانند Oculus Rif و HTC Vive . این دو نوع مدل های گرانقیمت و ارزان قیمتی را شامل می‌شوداما حالا مارک زاکربرگ مدیرعامل فیس‌بوک گفته که هدست واقعیت مجازی این شرکت Oculus نیاز به تلفن همراه یا کامپیوتر ندارد و یعنی این هدست به تنهایی کار می‌کند. 

در همین حال هدست واقعیت مجازی که مدیرعامل فیس‌بوک روی صحنه به همه نشان داده بسیار شبیه Oculus Rift بوده است. زاکربرگ اطلاعات بیشتری از هدست فیس‌بوک منتشر نکرده فقط گفته که این هدست از یک دوربین برخوردار است که وضعیت سر و حرکات بدن را دنبال می‌کند. البته هدست Oculus  تنها هدستی نیست که به صورت مستقل کار می‌کند. دو شرکت کوالکام و اینتل امسال  مدل‌های اولیه از هدست‌هایی را معرفی کرده‌اند که به طور مستقل کار می‌کند. 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب