افتتاح اولین اردوگاه کارآفرینی ویژه دختران دانش‌آموز تهرانی

مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی، از افتتاح اولین اردوگاه کارآفرینی ویزه دختران در تهران خبر داد.

افتتاح اولین اردوگاه کارآفرینی ویژه دختران دانش‌آموز تهرانی

مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی، از افتتاح اولین اردوگاه کارآفرینی ویزه دختران در تهران خبر داد.

به گزارش ایسنا، رضا قدیمی در حاشیه آئین گشایش این مرکز  گفت: این اردوگاه، به عنوان اولین اردوگاه کارآفرینی در کشور راه اندازی شده و ویژه دختران ۷ تا ۱۱ سال است.
وی افزود: این اردوگاه براساس طرح‌های تهیه شده توسط اساتید روانشناسی، برپا شده است و دختران دانش آموز شهر تهران بر مبنای تقویم زمان بندی شده در گروه های ۶۰ نفره در این اردوگاه حاضر می شوند.
قدیمی درباره فعالیت‌های پیش بینی شده در این اردوگاه نیز گفت: دختران شرکت کننده در این اردوگاه، در قالب کارگاه های تئوری و عملی، ضمن آشنایی با کسب و کارها و مشاغل خدماتی، صنعتی، کشاوزی و ...، از ابزارها و تجهیزات هر شغل استفاده کرده و کار را در فضایی واقعی تجربه می کنند.
براساس گزارش روابط عمومی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، حجت‌پور مدیر اداره کارآفرینی و توانمندسازی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، با بیان این که درآمدزایی نمادین و کارآفرینی، از اصلی ترین ویژگی‌های این اردوگاه برای دختران تهرانی است، گفت:«در این اردوگاه دانش آموزان با فعالیت اقتصادی متناسب با علاقه خود درآمدزایی خواهند داشت و در نهایت نیز با همین درآمد نمادین، از فروشگاه اردوگاه خرید می‌کنند.»
وی افزود: در پایان هر دوره اردویی نیز، گواهی نامه شرکت در اردو که توسط دانشگاه علمی کاربردی صادر می گردد به هر دانش آموز اعطا خواهد شد.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب