قدمی مثبت برای بهبود نرم‌افزار پیام‌رسان فیس‌بوک

به‌تازگی نسخه جدیدی از نرم‌افزار پیام‌رسان فیس‌بوک یا همان فیس‌بوک مسنجر برای دستگاه‌های اندرویدی عرضه شده است که حجم بسیار کمتری نسبت به نسخه اصلی دارد.

قدمی مثبت برای بهبود نرم‌افزار پیام‌رسان فیس‌بوک

به‌تازگی نسخه جدیدی از نرم‌افزار پیام‌رسان فیس‌بوک یا همان فیس‌بوک مسنجر برای دستگاه‌های اندرویدی عرضه شده است که حجم بسیار کمتری نسبت به نسخه اصلی دارد.شاید یکی از نرم‌افزارهایی که همه ما به آن چندان رغبتی نداریم ولی همچنان به استفاده از آن ادامه می‌دهیم را بتوان سیستم پیام‌رسان فیس‌بوک برای تلفن‌های همراه دانست.

این نرم‌افزار که بسیاری نسبت به اجباری بودن استفاده از آن معترض بوده‌اند سرانجام جای خود را در میان کاربران یافته است ولی کاربران دستگاه‌های قدیمی‌تر که با محدودیت فضای دستگاه روبرو هستند، برای استفاده از آن با مشکل روبرو می‌شوند.حال مسئولان فیس‌بوک نسخه جدیدی از این نرم‌افزار با نام مسنجر lite را طراحی کرده‌اند که به‌مراتب نسبت به نسخه اصلی سبک‌تر است.

این نرم‌افزار به‌صورت تخصصی برای دستگاه‌های قدیمی که با محدودیت حافظه روبرو هستند طراحی‌شده است و بازار هدف آن در حال حاضر تنها دستگاه‌های اندرویدی هستند.در حال حاضر این نرم‌افزار برای ارائه در مناطقی که محدودیت‌های بالاتری در آن وجود دارد در نظر گرفته‌شده است و کشورهایی مانند کنیا، تونس، ونزوئلا و سریلانکا در اولویت دریافت آن قرار دارند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب