ایسوس ساعت هوشمند تندرستی VivoWatch را معرفی کرد

در دنیای امروز، میزان سلامت انسان‌ها به کمک فناوری ارتقا یافته است.

ایسوس ساعت هوشمند تندرستی VivoWatch را معرفی کرد

در دنیای امروز، میزان سلامت انسان‌ها به کمک فناوری ارتقا یافته است. مدیریت و مشاهده علائم حیاتی، میزان سوخت‌و‌ساز بدن و کنترل کیفیت خواب از اصلی‌ترین مولفه‌هایی است که می‌توان آنها را به‌کمک افزونه‌های پوشیدنی به‌سادگی کنترل کرد. در همین راستا، شرکت ایسوس ساعت سلامتی خود را با نام VivoWatch معرفی کرده است.

VivoWatch پس از نصب و اتصال به یک دستگاه هوشمند، به‌صورت 24 ساعته نحوه کار قلب کاربر را پایش می‌کند. سنسور هوشمند روی ساعت که با فناوری انحصاری VivoPulse ایسوس ساخته شده، به‌طور دقیق ضربان نبض تولید شده را حس کرده و کاربر می‌تواند از نحوه عملکرد قلب خود مطلع شود.


این ساعت هوشمند با بررسی تعداد ضربان قلب و میزان جابه‌جایی کاربر در هنگام خواب، کیفیت خواب را می‌سنجد. به کمک نرم‌افزار HiVivo ایسوس و با استفاده از داده‌های به‌دست آمده از میزان خواب و کالری مصرف شده، می‌توان وضعیت تندرستی و شادی را مشاهده کرد.


ایسوس ساعت هوشمند تندرستی VivoWatch را معرفی کرد


همچنین VivoWatch با سنسورهای دقیق حسی و حرکتی خود به‌همراه بررسی نرخ ضربان قلب، میزان دقیق مصرف کالری را در ورزش‌های هوازی و حرکات روزمره نمایش می‌دهد. علاوه بر آن، یک شاخص ویژه هوازی/ضربان قلب در هنگام سوزاندن کالری، محدوده و آستانه بدنی کاربر را به کمک یک چراغ LED نمایش می‌دهد.ایسوس ساعت هوشمند تندرستی VivoWatch را معرفی کرداین ساعت زیبا با استاندارد نفوذپذیری IP67، در برابر نفوذ آب و گردوغبار مقاوم است. امکانات جانبی رایج در ساعت‌های سلامتی مانند گام‌شمار، یاد‌آور پیام کوتاه و فعالیت‌های روزانه، اشتراک میزان ورزش و نرخ سلامتی در رسانه‌های اجتماعی، سنسور UV و هشدار تماس در VivoWatch ایسوس نیز وجود دارد. صفحه نمایشگر این ساعت از Corning Gorilla Glass 3 بهره برده و از بلوتوث نسخه 4.0 نیز جهت ارتباط با دستگاه‌های هوشمند استفاده می‌کند.  باتری این ساعت در حالت عادی و پس از هر بار شارژ تا 10 روز به طور مداوم کار می‌کند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب