استفاده از دوربین دولنزی آیفون ۷ برای ارائه خدمات واقعیت مجازی

به نظر می‌رسد هدف اپل از کار گذاشتن دو دوربین در آیفون 7 و آیفون 7پلاس، ارائه خدمات واقعیت مجازی بوده باشد.

استفاده از دوربین دولنزی آیفون ۷ برای ارائه خدمات واقعیت مجازی

به نظر می‌رسد هدف اپل از کار گذاشتن دو دوربین در آیفون 7 و آیفون 7پلاس، ارائه خدمات واقعیت مجازی بوده باشد.با توجه به نصب دوربینی با دو لنز در گوشی آیفون ۷ پلاس پیش‌بینی می‌شود برنامه های موبایلی فراوانی برای ارائه خدمات واقعیت افزوده از همین طریق طراحی و عرضه شود. اگر چه اپل اولین شرکتی نیست که در گوشی‌های هوشمند خود از چنین فناوری استفاده کرده، ولی به نظر می‌رسد این شرکت هدف خاصی را از نصب دوربین مذکور تعقیب می کند.

دوربین‌های یادشده که ۱۲ مگاپیکسلی هستند دارای دو لنز دارای زاویه دید عریض یا wide angle و همین طور لنزی تله هستند. نمایشگر این گوشی ضدآب و ضد گرد و غبار هم ۲۵ درصد درخشانتر است.اگر چه استفاده از دو لنز کیفیت تصویر را آیفون ۷ پلاس ارتقا می‌بخشد، اما می‌توان از آن برای ارائه خدماتی نوین استفاده کرد.

اما فناوری واقعیت افزوده می‌تواند دنیای کسب‌و‌کار و حوزه تجارت الکترونیک را هم متحول کند. زیرا از این طریق می‌توان به دل‌خواه کاربر اشیا و امکاناتی را به دنیای واقعی افزود تا انجام فعالیت‌های مختلف ساده‌تر شود. همچنین می‌توان برای انجام خرید هم محصولات دل‌خواه را با استفاده از این دوربین‌ها به محیط مورد نظر اعم از خانه یا منزل افزود تا از تاثیر احتمالی یا تغییراتی که ایجاد می‌کنند مطلع شد.البته اپل رسما اشاره‌ای به این موضوع نکرده، اما تکاپوی آرام برخی شرکت‌ها برای عرضه appهای جدید موبایلی برای آیفون باعث تشدید گمانه‌زنی‌ها در این زمینه شده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب