آغاز توسعه سخت‌افزاری آیفون ۸

اگر به تاریخچه آیفون‌ها نگاه کنید همیشه پس آز مدل‌های اصلی مدل‌های سری اس آن‌ها عرضه می‌شد اما آیفون 7 اینطور نیست.

آغاز توسعه سخت‌افزاری آیفون ۸

اگر به تاریخچه آیفون‌ها نگاه کنید همیشه پس آز مدل‌های اصلی مدل‌های سری اس آن‌ها عرضه می‌شد اما آیفون 7 اینطور نیست.

اپل از یکی از آزمایشگاه‌های خود برای توسعه سخت‌افزار آیفون ۸ در خاورمیانه استفاده می‌کند که تا سال آینده بتواند این گوشی را که طراحی مجدد می‌شود را معرفی کند.فعلا اطلاعات درباره چگونگی طراحی آیفون ۸ کم‌یاب است ولی خبری مبنی بر اینکه صفحه نمایش این گوشی با فناوری edge-to-edge ساخته می‌شود بسیار سر و صدا کرده است که اگر از این فناوری استفاده شود دیگر ما شاهد هیچ گونه دکمه‌ای بر روی آیفون نخواهیم بود.اپل قطعات سخت‌افزاری مورد نیاز برای آیفون ۸ را در شهر Herzliya می‌سازد. براساس اطلاعات گفته شده توسط یکی از کارمندان شرکت اپل آیفون ۸ به طور کلی با نسخه‌های قبلی خود متفاوت است.

در طول گفت‌و‌گویی که سایت معتبر و مشهور Business Insider با این کارمند داشت، او به طور کاملا مشخصی از کلمه آیفون ۸ برای طراحی گوشی جدید اپل استفاده می‌کرد. این نکته بسیار جالب است چون که اگر به تاریخچه ساخت آیفون توجه کنیم شاهد این هستیم که نسخه بعدی آیفون همانند گذشته باید 7s باشد و آیفون ۸ در سال ۲۰۱۸ آماده معرفی می‌شود.

دلیل این که می‌گوییم ۲۰۱۸ به خاطر این است که دوسال فرایند ساخت آیفون ۷ طول کشید که شاید هم همین زمان برای نسخه بعدی لازم باشد.

با این‌همه، آیفون ۷ تغییرات بسیاری را در خود ایجاد کرد که می‌توان از بهترین تغییرات آن به پردازشگر جدیدش اشاره کرد. با این که آیفون ۷ این همه تغییر داشته آیا می‌توان باور کرد که آیفون 7s در راه است.

بنا به اطلاعات گفته‌شده آیفون ۸ دارای دوربینی بسیار قوی‌تر از نسخه‌های پیشین خود هست و کیفیت تصاویر گرفته شده به سمت طبیعی بودن هرچه تمام‌تر می‌رود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب