حدس‌هایی راجع به همایش Dreamforce 16

هفته آینده همایش شرکت سیلزفورس با نام Dreamforce برگزار خواهد شد و انتظار می‌رود محصول هوش مصنوعی انیشتین، موضوع اصلی بحث در این همایش را تشکیل دهد.

حدس‌هایی راجع به همایش Dreamforce 16

با توجه به اینکه تمام درآمد این شرکت از مدل آبونمانی تأمین می‌شود، می‌توان گفت سیلزفورس از شرکت‌های نرم‌افزاری که هنوز هم بخش زیادی از درآمد خود را از فروش مجوزهای نرم‌افزاری تأمین می‌کنند، بزرگ‌تر است.هفته آینده همایش شرکت سیلزفورس با نام Dreamforce برگزار خواهد شد و انتظار می‌رود محصول هوش مصنوعی انیشتین، موضوع اصلی بحث در این همایش را تشکیل دهد.سیلزفورس با رشد زیاد خود، اکنون بیش از ۸ میلیارد دلار درآمد سالیانه دارد. این شرکت بزرگ هنوز هم در تلاش است تا چابکی خود را حفظ کند.

با توجه به اینکه تمام درآمد این شرکت از مدل آبونمانی تأمین می‌شود، می‌توان گفت سیلزفورس از شرکت‌های نرم‌افزاری که هنوز هم بخش زیادی از درآمد خود را از فروش مجوزهای نرم‌افزاری تأمین می‌کنند، بزرگ‌تر است.

گفته می‌شود شرکتی با این حد و اندازه برای رشد و پیشرفت نمی‌تواند تنها به یک محصول اتکا داشته باشد؛ بلکه برای درآمدزایی، نیازمند مجموعه‌ای از محصولات است. به همین دلیل است که انتظار نمی‌رود «انیشتین»، تمام ماجرا باشد؛ هرچند که بخش مهمی از فناوری سیلزفورس را تشکیل می‌دهد.

البته هیچ بازاری نامحدود نیست و هیچ شرکتی هم از تمام افراد و امکانات و ایده‌های مناسب برخوردار نیست. به همین دلیل است که در سال‌های اخیر، سیلزفورس به‌صورت جسورانه به حوزه‌های کاری رقبا هم روی آورده و به‌تازگی سعی داشته تا نظر برنامه‌نویسان مستقل را نیز جلب نماید.

شکی نیست که رشد بیشتر این شرکت نیازمند حضور توسعه‌دهندگان خبره‌تری است که بتوانند نسل جدید شرکای سیلزفورس را تشکیل دهند؛ یا حداقل به کسب و کارهایی بپردازند که از خدمات و محصولات سیلزفورس بهره‌مند می‌شوند.گفتنی است مدل تجاری سیلزفورس همیشه در سرتاسر صنعت فناوری و حتی فراتر از آن، زبانزد بوده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب