شیائومی در سه روز 500 هزار گوشی فروخت

شیائومی پس از دو سال حضور در بازار هند توانسته چیزهای زیادی را بیاموزد از جمله اینکه چگونه در طی سه روز 500 هزار گوشی را به فروش برساند.

شیائومی در سه روز 500 هزار گوشی فروخت

شیائومی پس از دو سال حضور در بازار هند توانسته چیزهای زیادی را بیاموزد از جمله اینکه چگونه در طی سه روز 500 هزار گوشی را به فروش برساند. این شرکت این تعداد گوشی را بین روزهای اول تا سوم اکتبر جاری به فروش رسانده و این یعنی د رهر ثانیه دو گوشی فروخته است. انچه شیائومی را در این زمینه موفق کرده همکاری با Flipkart و آمازون هند است. همچنین شیائومی با Snapdeal دیگر فروشگاه ‌آنلاین هندی نیز همکاری کرده تا گوشیهای خود را با تخفیف قابل توجه به فروش برساند. 

هر چند هند سریع‌ترین رشد را در بین سایر کشورها نشان میدهد اما فروختن 500 هزار گوشی در طی سه روز بی سابقه است. شیائومی خودش این را یک شاهکار صنعتی نامیده است. شیائومی تنها در دو فصل اول امسال 2.3 میلیون دستگاه گوشی هوشمند در هند به فروش رسانده است. سه شرکت خرده فروش آمازون هند، فلیپ‌کارت و Snapdeal یک فصل حراج آنلاین بی سابقه‌ای را به راه‌انداخته‌اند فصلی که به طورسنتی مردم در هند به خرید می‌پرداختند. گوشی متوسط ردمی 3s بهترین فروش را در سایت Flipkart داشته در حالی که Redmi Note 3 بر رقبای دیگر در سایت آمازون هند غلبه کرده است. 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب