شیائومی در سه روز 500 هزار گوشی فروخت

شیائومی پس از دو سال حضور در بازار هند توانسته چیزهای زیادی را بیاموزد از جمله اینکه چگونه در طی سه روز 500 هزار گوشی را به فروش برساند.

شیائومی در سه روز 500 هزار گوشی فروخت

شیائومی پس از دو سال حضور در بازار هند توانسته چیزهای زیادی را بیاموزد از جمله اینکه چگونه در طی سه روز 500 هزار گوشی را به فروش برساند. این شرکت این تعداد گوشی را بین روزهای اول تا سوم اکتبر جاری به فروش رسانده و این یعنی د رهر ثانیه دو گوشی فروخته است. انچه شیائومی را در این زمینه موفق کرده همکاری با Flipkart و آمازون هند است. همچنین شیائومی با Snapdeal دیگر فروشگاه ‌آنلاین هندی نیز همکاری کرده تا گوشیهای خود را با تخفیف قابل توجه به فروش برساند. 

هر چند هند سریع‌ترین رشد را در بین سایر کشورها نشان میدهد اما فروختن 500 هزار گوشی در طی سه روز بی سابقه است. شیائومی خودش این را یک شاهکار صنعتی نامیده است. شیائومی تنها در دو فصل اول امسال 2.3 میلیون دستگاه گوشی هوشمند در هند به فروش رسانده است. سه شرکت خرده فروش آمازون هند، فلیپ‌کارت و Snapdeal یک فصل حراج آنلاین بی سابقه‌ای را به راه‌انداخته‌اند فصلی که به طورسنتی مردم در هند به خرید می‌پرداختند. گوشی متوسط ردمی 3s بهترین فروش را در سایت Flipkart داشته در حالی که Redmi Note 3 بر رقبای دیگر در سایت آمازون هند غلبه کرده است. 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب